DAJ CYNK

Wyprzedaż smartfonów na stronie Orange

13.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6255

Ważne 3

1

Na stronie internetowej sieci Orange ruszyła wyprzedaż smarfonów. Promocją objętych zostało 12 modeli urządzeń.

Na stronie internetowej sieci Orange ruszyła wyprzedaż smarfonów. Promocją objętych zostało 12 modeli urządzeń.

Promocja dostępna jest zarówno dla nowych klientów, jak i dla osób przedłużających umowę lub przenoszących numer do Orange (umowy na 24 mies.). Ci ostatni skorzystać mogą z darmowego abonamentu przez 6 miesięcy. Dla wszystkich dostępna jest natomiast możliwość obniżenia ceny wybranych taryf o 30 zł w ramach Orange Open.

Wyprzedaż obejmuje następujące urządzenia:

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Marcin.503
0

2016-01-17 16:56:17

Ciekawa promocja ale mam jeszcze pół roku...

Odpowiedz

13. ~vini
0

2016-01-14 10:51:57

No właśnie chciałem przedłużyć umowę , chciałem inny tel. niż te w promocji, do końca mniej niż 6 miesięcy ale więcej niż 4. Okazuje się że można przedłużyć ale na warunkach operatora. Bierzesz to co operator proponuje: abonament + tel. na raty albo czekasz, choć nie wiem dokładnie na co. Pani - rozmawiałem z nią przez chat - mówi że można przedłużyć na innych warunkach ale trzeba wybrać wyższy abonament. Ok mówię, właśnie chcę wyższy o 10 PLN. Odpowiedź: trzeba jeszcze poczekać. Przy okazji, orientujecie się czy w TM jest jeszcze 6 miesięcy za darmo przy przenoszeniu numeru ? Na stronach Plusa widziałem, ale na TM już nie. Pozdrawiam.

Odpowiedz

12. ~
0

2016-01-14 10:25:05

@3 TRUE

Odpowiedz

11. irzi
-1

2016-01-14 08:43:28

Ta promocja jest od dawna a oni dopiero o niej piszą . ..

Odpowiedz

10. mikkel
0

2016-01-14 08:17:15

pamiętam jak płaciłem chyba 50zł za 70 minut ;-)

Odpowiedz

9. mikkel
0

2016-01-14 08:16:33

@5 tak tylko co wtedy miałeś w abonamencie a co teraz masz w tej samej kwocie?

Odpowiedz

8. ~black
-1

2016-01-14 00:32:59

a przy 1 karcie? 6msc jest faktycznie free na pełnych warunkach? bo jeśli tak- to tel wychodzi prawie za free:)

Odpowiedz

0

2016-01-14 00:01:33

@6 tak w ramach promocji : smart plan lte open, a w jednym z nich tzn. w smart plan open 129,99 (cena za 3 x sim) dostaniesz na dwa lata rabat 50 zł - czyli zaplacisz 79,99 zł łącznie za trzy numery z no limit komórki pl, no limit stacjonarne,no limit sms, no limit mms, oraz 30 GB w PL, 400 min w UE, 100 MB w UE i 100 minut międzynarodowych do pierwszej strefy do podziału na te trzy simki (wychodzi 26,66 zł za jeden numer z warunkami opisanymi wcześniej) - ogólnie warto

Odpowiedz

6. ~black
0

2016-01-13 23:05:53

Nigdy nie korzystałem z mobile w orange, jednak mam neo i tak się zastanawiam. Czy przenosząc numer do orange- zapłacę tylko 18abo w ciągu trwania 24msc umowy i na dodatek mogę obniżyć cenę o 30pln za sam fakt posiadania neostrady?

Odpowiedz

5. ~
2

2016-01-13 22:53:10

dobre promo byly ale sie skonczyly na zawsze - w czasach ericssonow t28 i nokii 8210 albo 6210; ) Zawsze na swieta BN byly promo jak nigdy w roku i czekalem z zakupem telefonu. Teraz to bida, niczym sie nie roznia od tego co jest caly rok. tyle , ze wtedy byly dwa 3 "flagowce" w naprawde dobrej cenie z milym abo.

Odpowiedz