DAJ CYNK

techBite Flix TV Box z Androidem TV w ofercie mPTech

msnet

Sprzęt

Flix TV Box to niewielka przystawka do telewizora, która zamienia urządzenie w Smart TV.Flix TV Box to niewielka przystawka do telewizora, która zamienia urządzenie w Smart TV.

Przystawka Flix TV Box debiutuje na rynku wraz z nową marką urządzeń mPTech o nazwie techBite. Urządzenie rozszerza funkcjonalność każdego telewizora, monitora lub rzutnika, pozwalając między innymi korzystać z wielu aplikacji i gier na dużym ekranie. Przystawka zapewnia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym do serwisów VOD, telewizji internetowej oraz usług muzycznych.

Flix TV Box obsługuje rozdzielczość 4K w 60 klatkach na sekundę, a także obraz HDR. Przystawka ma też wbudowaną usługę MiraCast, przez co można strumieniowo przesyłać obrazy i filmy ze smartfonu lub laptopa wprost na większy ekran telewizora. Jednocześnie można surfować po sieci lub rozmawiać ze znajomymi, bez przerywania transmisji i straty energii akumulatora w telefonie. Urządzenie marki techBite wspiera standard DLNA, dzięki czemu można współdzielić i przesyłać pliki multimedialne w ramach wewnętrznej lokalnej sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Poza tym w panelu znajdziemy też aplikacje, które pozwalają obsługiwać Apple AirPlay.

Wyposażenie przystawki obejmuje port HDMI oraz Ethernet, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac (2,4 i 5 GHz) z technologią MIMO, a także 2 x USB 2.0 i Bluetooth 4.0. Wbudowana pamięć wewnętrzna ma pojemność 8 GB i możemy ją rozszerzyć o dodatkowe 128 GB przy pomocy karty pamięci microSD. Sercem urządzenia jest układ S905X firmy Amlogic, z czterordzeniowym procesorem 1,5 GHz i grafiką Mali-450MP2 GB RAM-u. W zestawie jest też pilot zdalnego sterowania.

Przy zakupie przystawki Flix TV Box do opakowania dołączany jest voucher na 30-dniowy dostęp do serwisu Showmax bez dodatkowych opłat. Aby oglądać filmy i seriale, wystarczy zarejestrować się na stronie www.showmax.com i podać udostępniony kod.

Android TV 8.0 w przystawce Flix TV Box ma certyfikację Google Mobile Services, dzięki czemu urządzenie jest w pełni legalne i bezpieczne. GMS potwierdza, że model został przygotowany zgodnie z wytycznymi Google i ma niczym nieograniczony dostęp do usług Google Play takich jak: Gmail, YouTube, Zdjęcia, Mapy, Sklep Play i wiele innych - podaje producent.

techBite Flix TV Box jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemów Android, Windows i iOS. Aktualnie dostępny jest jedynie w sklepie internetowym mPTech w cenie 329 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech