DAJ CYNK

Subwoofer Hama SW01M: steruj muzyką z poziomu aplikacji i korzystaj z rozwiązania multiroom

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3629

SW01M to subwoofer typu down-fire o dużej mocy, oparty na systemie UNDOK. Urządzenie przeznaczone jest dla osób, które nie lubią rozstawać się z ulubioną muzyką, bez względu na to, w której części domu się znajdują.

Subwoofer SW01M można dodać do systemu Multiroom UNDOK lub tylko do jednego produktu, na przykład głośników, by uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Duża moc typu down-fire pozwala uzyskać falę brzmieniową w kierunku podłogi, co - przynajmniej teoretycznie - pozwala równomierniej rozprowadzić niskie tony po pomieszczeniu, gdyż odpowiednie ukształtowanie dolnej partii obudowy emituje je w wielu kierunkach.

Sterowanie i konfiguracja urządzenia są możliwe za pomocą aplikacji UNDOK, przy czym wszystkie urządzenia muszą znajdować się w tej samej sieci. Do dyspozycji mamy połączenie LAN (RJ-45) i wejście liniowe (3,5 mm), a także połączenia kablowe HF/LF dla amplitunerów i wzmacniaczy AV. Dodatkowo subwoofer ma port microUSB.

Muzyka to nie wszystko

Subwoofer SW01M to urządzenie o wymiarach 23,5 x 23,5 x 30 cm, ważące 5,5 kg. Sprzęt pokryty jest syntetycznym materiałem i może stać się miłym dodatkiem do każdego wnętrza. Jego atrakcyjność może wspomóc podświetlenie LED (na górze i na dole). Producent oferuje ponadto możliwość podłączenia bezprzewodowego do sieci za pośrednictwem LAN EEE 802.11 b/g/n. Na urządzeniu możemy kontrolować częstotliwość w zakresie 20-420 Hz.

Subwoofer Hama SW01M  jest dostępny w Polsce w cenie 999 zł.

Zobacz: Wyświetlacz LG G8 ThinQ będzie jednocześnie głośnikiem. Jakość dźwięku w smartfonie wejdzie na nowy poziom?
Zobacz: Inteligentny głośnik wybierasz raz w życiu. Lepiej zrób to dobrze
Zobacz: Lekki plecak na laptopa marki Hama podładuje urządzenia mobilne

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Hama

Przewiń w dół do następnego wpisu