DAJ CYNK

Skopiowali Nokię 3310, skopiowali Galaxy S9, teraz czas na BlackBerry Key2

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3391

Po co tworzyć, skoro można skopiować i sprzedać taniej? To myśl przewodnia chińskiej firmy Vkworld. Wcześniej Azjaci "inspirowali się" renderami Samsunga Galaxy S9, Nokią 3310, natomiast teraz - BlackBerry Key2.Po co tworzyć, skoro można skopiować i sprzedać taniej? To myśl przewodnia chińskiej firmy Vkworld. Wcześniej Azjaci "inspirowali się" renderami Samsunga Galaxy S9, Nokią 3310, natomiast teraz - BlackBerry Key2.

Vkworld nawet się nie kryje ze źródłami swoich inspiracji. Telefony bazowane na renderach Galaxy S9 i na Nokii 3310 nazywały się Vkworld S9 oraz Vkworld Z3310. Na fali popularności (szczególnie w Kanadzie) BlackBerry na Androidzie przyszedł czas także na klawiaturkowca. Otrzymamy zatem fizyczną klawiaturę i dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,5 cala (to mniej niż w przypadku Key2).

Możemy się spodziewać podwójnego aparatu, 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Będzie jednak pewna różnica w stosunku do telefonu BlackBerry Mobile - model Vkworld zapewne będzie miał klawiaturę alfanumeryczną. Powód? Chińczycy mają już doświadczenie w takich telefonach (T2 Plus), a BlackBerry ma patent na swoją klawiaturę. VKWorld VK4000 będzie miał akumulator o pojemności 4000 mAh i zadebiutuje w sierpniu.

Zobacz: Oreo dla modelu BlackBerry KeyOne już w tym tygodniu
Zobacz: BlackBerry Key2 wejdzie na rynek o wiele szybciej niż KeyOne rok temu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: newsnexa.com, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu