DAJ CYNK

Składany smartfon Royole FlexPai kryje bardzo ciekawe wnętrze

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6161

Zack z kanału JerryRigEverything ponownie wziął na warsztat składany smartfon Royole FlexPai. Tym razem możemy zobaczyć jego wnętrze, które jest nie mniej ciekawe niż sama składana konstrukcja.

Wnętrze smartfonu FlexPai pokazuje, że Royole bardzo poważnie podszedł do jego konstrukcji. Bardzo rzadko spotyka się logo producenta na podzespołach wewnątrz obudowy. W tym przypadku logo Royole znajduje się na kilku różnych elementach.

Zobacz: Składany smartfon nie grzeszy wytrzymałościa

Samo wnętrze jest po części przewidywalne. W jednej połówce smartfonu został umieszczony akumulator, a w drugiej płyta główna. Poza wspomnianym, wszechobecnym logo producenta, wszystkie elementy są takie same jak w modelach innych producentów, również tych z klasyczną konstrukcją obudowy. Ciekawostką jest magnes, który znajduje się blisko krawędzi konstrukcji, który odpowiada za utrzymywanie zamknięcia po złożeniu smartfonu. Jest on sporych rozmiarów i bardzo silny.

Zobacz: Samsung Galaxy Fold może się pojawić w Korei Południowej już 6 września

Zdecydowanie najciekawsze elementy FlexPai to ekran oraz mechanizm składania. Solidny, metalowy, z masą ruchomych elementów. Ekran jest jego przeciwieństwem. Elastyczny panel OLED przypominam w zasadzie kartę papieru. Jest równie cienki i elastyczny.

Zobacz: Huawei Mate X - lepsze podzespoły, ta sama cena

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: JerryRigEverything; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu