DAJ CYNK

Samsung Galaxy Z Flip4 nie jest żadną tajemnicą

Michał Świech

Sprzęt

Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung Galaxy Z Flip4 nie jest już dla nas żadną tajemnicą. Co ciekawego przyszykują Koreańczycy?

Do premiery telefonu Samsung Galaxy Z Flip4 zostało jeszcze kilka miesięcy. Nie zmienia to faktu, że już teraz wiemy wszystko na temat nadchodzącego smartfonu. Już wcześniej dostawaliśmy pierwsze przecieki, jednak dopiero teraz mamy komplet informacji. 

Samsung Galazy Z Flip4 w całej okazałości

Główny wyświetlacz smartfonu będzie miał 6,7 cala i odświeżanie 120 Hz. Nie będzie to bowiem jedyny wyświetlacz. Dodatkowy ekran będzie miał 2,1 cala. To wzrost z 1,9 cala w przypadku modelu Z3 Flip.

Sercem urządzenia będzie Snapdragon 8+ Gen 1. Będzie mu towarzyszyć 8 GB RAM i 128 lub 256 GB pamięci wbudowanej. Z przodu będziemy mieli pojedynczy aparat 10 Mpix. Z tyłu znajdzie się natomiast miejsce dla dwóch aparatów mających po 12 Mpix

Akumulator będzie miał 3700 mAh, co jest wzrostem z 3400 mAh, o których do tej pory słyszeliśmy. Będzie można go naładować przy użyciu technologii 25 W przypadku ładowania przewodowego lub 10 W bez kabla. Poprzednik miał ładowanie przewodowe 15 W.

Samsung musi wydać naprawdę dobry smartfon, bo Huawei pozbawił Samsunga tytułu monopolisty na rynku składanych telefonów.

Zobacz: Huawei P50 Pocket sprawił, że Samsung może się bać
Zobacz: Samsung kończy z wyświetlaczami LCD

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: 91mobiles, onleaks

Źródło tekstu: heyitsyogesh twitter