DAJ CYNK

Samsung Galaxy S20 w pozłacanej obudowie. Komu zalega 17 tys. zł?

Anna Rymsza

Sprzęt

Samsung Galaxy S20 pozłacany

Smartfony z rodziny Samsung Galaxy S20 w pozłacanych obudowach są dostępne na brytyjskim rynku. Te modele to już tradycja – pojawiają się od czasów Galaxy S4. 

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra to klasa sama w sobie, ale w pozłacanej obudowie prezentują się spektakularnie. Nowe modele Samsunga zostały pokryte 24-karatowym złotem. Cenny metal nie został umieszczony jedynie na ekranie i szkle chroniącym aparaty.

Symbole bogactwa to nowy dodatek do oferty sklepu Goldgenie z podarunkami dla prawdziwych bogaczy. Ten sam sklep oferuje pozłacane iPhone'y, iPady MacBooki, zegarki i inne gadżety. Goldgenie pokryje złotem także meble, rzeźby, przedmioty codziennego użytku, armaturę łazienkową, a nawet rower. Wszystko zależy od tego, jak zamożny jest klient.

Zobacz: eSIM: dzięki smartfonom Galaxy S20 nowy standard wyjdzie z cienia

Galaxy S20 za 17 tysięcy

Wróćmy do smartfonów Samsunga. Ich ceny są adekwatne do poziomu splendoru, jaki mają reprezentować. Samsung Galaxy S20 w wersji 4G lub 5G i w pozłacanej obudowie kosztuje 3397 funtów, czyli 16 900 zł.

Galaxy S20+ 5G w wersji przygotowanej przez Goldgenie kosztuje 3597 funtów, Galaxy S20 Ultra zaś 3797 zł. Podstawowa cena smartfonu to nic w porównaniu z kosztem pozłacanej autorską techniką obudowy. 

Zobacz: Samsung Galaxy S20 - polska cena i pierwsze wrażenia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Goldgenie

Źródło tekstu: Goldgenie

Przewiń w dół do następnego wpisu