DAJ CYNK

Premiera smartfonów Moto G7 w Warszawie. Motto 'premium dla wszystkich' nadal aktualne. Oto polskie ceny

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7340

Jesteśmy na warszawskiej premierze nowych smartfonów Motoroli - serii Moto G7. Pierwszy raz możemy przyjrzeć się wszystkim długo zapowiadanym urządzeniom z bliska.

Premium dla wszystkich (Premium for ALL) to nadal motto, którym Motorola posługuje się w przypadku serii Moto G. Oznacza to podejście firmy w serwowaniu rozwiązań znanych zazwyczaj z droższych modeli smartfonów w modelach ze średniej półki cenowej. W Q4 2018 Motorola zanotowała najlepsze wyniki finansowe od ponad 2,5 roku.

Dla firmy głównym rynkiem jest obecnie Ameryka Płd (w tym Brazylia, numer 2) - to właśnie tam odbywa się dziś główne wydarzenie. Intensywny rozwój notuje się również w USA, gdzie dostawy rok do roku urosły o 60 proc. W Europie w segmencie średniobudżetowym Motorola ma już 10 proc. udziałów w rynku. W ciągu minuty na całym świecie sprzedaje się 26 smartfonów Moto G. Do tego Lenovo w ciągu każdej sekundy sprzedaje 4 własne urządzenia. 

A w kwestii dzisiejszych premier warto przypomnieć, że czekają na aż 4 nowe urządzenia - Moto G7, Moto G7 Plus, Moto G7 i Moto G7 Power. Zaczynamy od najbardziej pojemnego pod względem baterii egzemplarza, czyli Moto G7 Power. Wbudowany akumulator o pojemności 5000 mAh powinien wystarczyć na około 60 godzin pracy.

 Specyfikacja techniczna wszystkich modeli Moto G7

Motorola Moto G7 Play - specyfikacja techniczna

Motorola Moto G7 Power - specyfikacja techniczna

Motorola Moto G7 - specyfikacja techniczna

Motorola Moto G7 Plus - specyfikacja techniczna
 

Każdy z modeli pozycjonowany jest inaczej - G7 Play to solidna wydajność za niską cenę, G7 Power przyciągnie użytkowników pojemną baterią, G7 to tzw. All-in-One, natomiast G7 Plus ma z całej czwórki najlepszy aparat. 

Porównanie najważniejszych funkcji wszystkich modeli Moto G7

Ceny w Polsce

  • Moto G7 Play - 699 zł
  • Moto G7 Power - 899 zł
  • Moto G7 - 1199 zł
  • Moto G7 Plus - 1399 zł

Sprzedaż telefonów Moto G7 w Polsce rusza od 15 lutego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu