DAJ CYNK

Plus proponuje: moto g9 play ze słuchawkami motobuds

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4722

W ofercie Plusa pojawia się smartfon Motorola moto g9 play w zestawie ze słuchawkami motobuds. Zestaw dostępny jest tylko w Plusie w ofercie abonamentowej lub w opcji bez kosztów abonamentu na raty 0%. A za ile?

Jak podaje operator, jest to funkcjonalny "moto duet", który przysłuży się zwłaszcza uczniom rozpoczynającym rok szkolny. Dlaczego? Jego jednostką centralną jest wydajny, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 662 (taktowanie 2,0 GHz) z 4 GB RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci - z możliwością rozszerzenia do 256 GB. Telefon ma wyświetlacz Max Vision o wielkości 6,6" i pokazuje obraz w jakości HD+ (proporcje 20:9). Urządzenie zasila bateria 500 mAh. Posiada wsparcie dla ładowania TurboPower.

Jeśli chodzi o aparaty, mamy z tyłu trzy obiektywy - matryca główna to 48 MP. Obsługuje technologie Quad Pixel - dzięki łączeniu 4 pikseli w jeden duży piksel 1,6 µm, matryca 48 Mpx jest 4-krotnie wrażliwsza na światło, co ma poprawiać jakość zdjęć w słabym oświetleniu. Motog9 play posiada również dedykowany aparat Macro Vision, wspiera także funkcję trybu nocnych zdjęć (NightVision). Plus zaznacza, że jako jedyny operator posiada w ofercie zieloną wersję smartfona.

Zobacz: [Aktualizacja] Zadebiutowała Motorola Moto G9 ze Snapdragonem 662 i baterią 5000 mAh. W Polsce od dziś jako Moto G9 Play

A teraz przechodzimy do kosztów - w ofercie Plusa zestaw Motorola moto g9 play ze słuchawkami motobuds dostępny jest za 1 zł na start np. w 36 ratach 0% po 26 zł miesięcznie za sprzęt w dowolnie wybranym abonamencie już od 30 zł miesięcznie.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu