DAJ CYNK

Palm oficjalnie - interesujące urządzenie dla tych, dla których współczesne smartfony są dużo za duże

15.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2839

Ważne 0

0

Po siedmioletniej przerwie marka Palm powraca z nowym urządzeniem, małym smartfonem zaprojektowanym jako telefon dodatkowy.

Nowe urządzenie, zaprojektowane jako telefon towarzyszący, nazywa się po prostu Palm. Smartfon wygląda niepozornie, przede wszystkim z uwagi na wymiary: 96,6 x 50,6 mm. Zmieścił się tu 3,3-calowy wyświetlacz LCD, o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli, 445 ppi), chroniony szkłem Corning Gorilla Glass. Wewnątrz odpornej na wodę i pyły obudowie (IP68) pracuje chipset Snapdragon 435 z ośmiordzeniowym procesorem, który wspierany jest przez 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Przedni aparat ma rozdzielczość 8 Mpix, natomiast z tyłu zlokalizowano aparat 12 Mpix, z lampą błyskową LED. Palm zasilany jest akumulatorem o pojemności 800 mAh, który powinien - według producenta - wystarczyć na cały dzień normalnej pracy lub więcej niż 3 dni w trybie czuwania. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo z mocno spersonalizowaną nakładką systemową. Nie zabrakło też Asystenta Google oraz funkcji rozpoznawania twarzy.

Palm będzie można kupić wyłącznie w sieci Verizon, jako urządzenie dodatkowe, z na stałe umieszczoną w środku kartą nanoSIM z tym samym numerem telefonu, co "główny" telefon. Wycenione na 350 dolarów (około 1300 zł) urządzenie będzie dostępne w wersjach kolorystycznych Titanium oraz Gold.

Źródło tekstu: Palm

Tagi: palm
Komentarze
Zaloguj się