DAJ CYNK

Oppo Reno Ace 2 zobaczymy 2 kwietnia. Dostanie ładowarkę 65 W lub mocniejszą i będzie lekki

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2233

Oppo Reno Ace2

Oppo chyba szykuje się do pobicia własnego rekordu. 2 kwietnia chiński producent zaprezentuje smartfon Oppo Reno Ace2, który będzie miał ładowarkę 65 W lub mocniejszą, a przy tym będzie lekki.

O szczegółach poinformował Shen Yiren na chińskim portalu społecznościowym Weibo. To dobry moment. Współczesne smartfony potrzebują dwóch rzeczy: zapasów energii (także dla korzystania z szybszej cieci 5G) i kontroli temperatury, co wcale nie jest proste, gdy wszystko trzeba upchnąć w cienkiej obudowie. W efekcie smartfony nam ostatnio urosły i zrobiły się ociężałe.

Zobacz: Już niedługo Oppo Reno Ace2
Zobacz: Najlepszy lekki, mały telefon - 10 propozycji na 2020 rok

W innym wpisie Shen Yiren informuje, że Oppo Reno Ace2 „waga jest przyjazna dla małego palca”. Maszynowe tłumaczenie Google nie jest precyzyjne, ale przypuszczam, że to zapowiedź niewielkiego i lekkiego jak na dzisiejsze standardy urządzenia. Oppo Reno Ace2 nie będzie miał wymiarów deski do krojenia i będzie dobrze wyważony nawet dla osób o mniejszych dłoniach. Przy tym zapewne zachowa dobre podzespoły. Z przecieków wiemy, że ma mieć Snapdragona 865 i 8 GB RAM-u oraz poczwórny aparat główny.

Oppo Reno Ace2

Ze smartfonami Oppo jedno jest pewne – Reno Ace2 na pewno będzie śliczny. Z parametrów Oppo Reno Ace możemy wnioskować także, że następca będzie miał także ekran o częstotliwości odświeżania przynajmniej 90 Hz i ładowarkę 65 W lub mocniejszą. Oppo reno Ace ma akumulator o pojemności 4000 mAh, który ładuje się w pół godziny. Jeśli Reno Ace2 rzeczywiście dstanie jeszcze mocniejszą ładowarkę, Oppo pobije własny rekord.

Źródło zdjęć: Oppo / Weibo, wł.

Źródło tekstu: Oppo / Weibo

Przewiń w dół do następnego wpisu