DAJ CYNK

Nvidia SHIELD TV dostępna w sieci Play

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4178

Oferta gamingowa fioletowej sieci powiększyła się o urządzenie Nvidia SHIELD TV. Sprzęt jest dostępny także w taryfach biznesowych.Oferta gamingowa fioletowej sieci powiększyła się o urządzenie Nvidia SHIELD TV. Sprzęt jest dostępny także w taryfach biznesowych.

Nvidia SHIELD TV jest urządzeniem przeznaczonym do strumieniowania multimediów. Obsługuje standard 4K HDR, zapewniając dzięki temu szczegółowy i płynny obraz w filmach. Dodatkowo SHIELD TV umożliwia korzystanie z gier, zarówno stworzonych na komputery osobiste jak i najbardziej zaawansowanych graficznie tytułów dla systemu Android, czym wyróżnia się na tle innych urządzeń strumieniujących. Urządzenie, którym można sterować między innymi głosowo, współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami multimedialnymi stworzonymi dla systemu Android TV, takimi jak na przykład Amazon Video, CHILI Cinema, Kodi, Netflix, PLEX, Showmax i Spotify.

Urządzenie Nvidia SHIELD TV jest dostępne w usłudze Play Internet PRO w umowach zawieranych na 24 lub 36 miesięcy, z miesięcznym pakietem 50 GB (w tym 6 miesięcy bez limitu). Cena urządzenia to 49 zł na start, natomiast opłata miesięczna wynosi 79,99 zł (24 raty, opłata uwzględnia abonament za usługę, a także rabat za e-fakturę oraz zgody marketingowe i na profilowanie) lub 69,99 zł (36 rat). W przypadku taryfy SIM FORMUŁA PERFECT dla Firm zapłacimy 1 zł na start, a następnie co miesiąc 70 zł (25 rat, ceny netto). Więcej szczegółów na stronie www.play.pl/telefony/nvidia/nvidia-shield-tv.

Urządzenie jest również dostępne w regularnej sprzedaży w sieciach sklepów Komputronik oraz x-kom, zarówno w pełnej wersji z pilotem i kontrolerem SHIELD (cena 999 zł) jak i w tańszej wersji z samym pilotem (849 zł).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Nvidia, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu