DAJ CYNK

Motorola RAZR 2019 na nowych imponujących renderach. Powstały na podstawie szkiców patentowych

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7876

Rendery składanego smartfonu Motorola RAZR 2019 bazujące na zauważonych niedawno szkicach patentowych prezentują się imponująco. Takiego urządzenia chyba wszyscy byśmy oczekiwali.

Niedawno informowaliśmy o szkicach prezentujących przypuszczalnie Motorolę RAZR 2019 w dokumentacji na stronie WIPO (Światowej Organizacji Własności Intelektualnej). Widocznemu na nich urządzeniu ze składanym elastycznym ekranem towarzyszy drugi mniejszy wyświetlacz widoczny po złożeniu. Na ich podstawie powstały właśnie grafiki koncepcyjne prezentujące urządzenie w pełnej krasie.

W takiej formie odświeżona Motorola RAZR prezentuje się znakomicie i stanowi idealne połączenie nowoczesności z nutą nostalgii. Osobiście taki pomysł bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że finalna wersja telefonu nie będzie zbytnio odbiegać od tego co widać na grafikach koncepcyjnych. O samej specyfikacji technicznej nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Ze względu na limitowany charakter cena osiągnie pułap 1500 dol.

Zobacz: Motorola RAZR 2019 na szkicach - gdyby tak miał wyglądać składany smartfon, to ja bym go nawet chętnie kupił
Zobacz: Motorola Moto G6 Plus dostaje Androida Pie. Moto Z3 obsługę 5G
Zobacz: Inteligenty zegarek Lenovo Smart Clock z Asystentem Google

Motorola RAZR wróciła na rynek w 2011 roku jako Droid RAZR, jednak telefon ten nie odniósł sukcesu pierwowzoru. Teraz Lenovo daje jej następną szansę. RAZR V3 z 2004 roku trafił do panteonu najpopularniejszych telefonów wszech czasów. Motorola sprzedała 130 mln egzemplarzy urządzenia. Przy okazji urządzenie zasiada na tronie w kategorii najlepiej sprzedających się na świecie telefonów z klapką.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: yankodesign.com

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu