DAJ CYNK

Seria Motorola One powiększy się o cztery nowe modele

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6773

Motorola zamierza znacznie powiększyć portfolio swoich smartfonów. Po czterech modelach serii Moto G7 czekają nas cztery kolejne, tym razem z serii Motorola One.

Do serii Motorola One dołączy nowy model o tej samej nazwie oraz trzy kolejne - Action, Power oraz Vision. Na razie najwięcej wiemy o tym ostatnim. Motorola One Vision będzie pierwszym smartfonem firmy z ekranem pozbawionym tradycyjnego wcięcia. Jego miejsce zajmie otwór na przedni aparat umieszczony w lewym górnym rogu ekranu. Sam wyświetlacz będzie miał przekątną 6,2 cala i wyświetli obraz o rozdzielczości 1080 x 2520 pikseli. Dużą niespodzianką jest zastosowanie układu Exynos 9610 Samsunga, który będzie działać w parze z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Całość ma być zasilana akumulatorem o pojemności 3500 mAh, a jednym z dwóch aparatów głównych zrobimy zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 48 Mpix.

Zobacz: Motorola One Vision z Exynosem 9610 pojawiła się w bazie Geekbench

O pozostałych modelach wiemy niewiele. W ostatnim czasie w sieci pojawiły się grafiki prezentujące dwa smartfony Motoroli. Jeden wyposażony w układ trzech aparatów głównych, a drugi aż czterech. Być może któryś z nich będzie właśnie Motorolą One Action, gdzie Action może być nawiązaniem do filmowych możliwości smartfonu. Za to po wariancie Power możemy spodziewać się potężnego akumulatora.

Zobacz: Motorola pracuje nad smartfonem z poczwórnym aparatem z tyłu [wideo]

Kiedy zobaczymy nowe smartfony? Patrząc na dotychczasową historię premier Motoroli, nowe modele z serii One powinny zostać zaprezentowane przed wakacjami.

Zobacz: Strefy Motorola w polskich galeriach handlowych. Pierwsze w całej Europie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: @evleaks; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu