DAJ CYNK

Motorola Moto Z4 bez tajemnic. Poznaliśmy cenę smartfonu

03.05.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7207

Ważne 0

0

Dopiero co pojawiły się nowe zdjęcia i szczegóły specyfikacji Motoroli Moto Z4, a już mamy kolejne informacje na jej temat, wraz z potwierdzeniem ceny.

Motorola Moto Z4 nie będzie flagowym smartfonem, dlatego też jej cena powinna być adekwatna do możliwości urządzenia ze średniej półki. I wygląda na to, że tak faktycznie będzie. Smartfon ma kosztować 399 dolarów, czyli aż o 100 dolarów mniej niż ubiegłoroczna Motorola Z3 Play. W Polsce była ona wyceniona na 1999 zł i nie obrazimy się, gdyby Moto Z4 i u nas była tańsza. Cena w okolicach 1600 zł byłaby idealna, ale bardziej realna wydaje się być kwota 1800 zł.

Zobacz: Motorola One Vision z datą premiery. Smartfon zadebiutuje 15 maja w Brazylii

Moto Z4 zaoferuje ekran OLED o przekątnej 6,4 cala z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych, główny aparat o rozdzielczości 48 Mpix i przedni o rozdzielczości 24,2 Mpix. Dostępna ma być tylko jedna wersja pamięci - z 6 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, a do tego układ Qualcomm Snapdragon 675. Dobrą informacją jest powiększenie akumulatora, z 3000 mAh do 3632 mAh oraz wodoszczelność obudowy.

Zobacz: Motorola RAZR V4 pozuje do zdjęć z zestawem akcesoriów

Smartfon ma trafić na rynek w okolicach wakacji i patrząc na ubiegłoroczne premiery Motoroli, może to mieć miejsce w I połowie lipca.

Zobacz: Motorola Moto G7 Power - recenzja smartfonu z bardzo wydajnym akumulatorem

Źródło tekstu: @HeyAndri; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu