DAJ CYNK

Moto Z4 (Odin) ze Snapdragonem 8150 i modułem 5G. Ale nie dla każdego

20.11.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5119

Ważne 0

0

Wygląda na to, że w przyszłym roku Motorola zamierza kontynuować tegoroczną politykę. Firma będzie miała w portfolio flagowca z prawdziwego zdarzenia, ale można go potraktować trochę jako model pokazowy.

Moto Z4, o potężnej nazwie kodowej Odin, będzie wyposażona w nowy układ Qualcommu - Snapdragona 8150, czyli następcę modelu 845. Obok niego na wyposażeniu znajdziemy, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, Androida 9 oraz moduł Moto Mod obsługujący sieć 5G. Nie wiadomo jeszcze, czy przyszłoroczne moduły będą kompatybilne wstecz z dostępnymi już na rynku smartfonami Moto Z. Mówi się też o obecność czytnika linii papilarnych umieszczonym w wyświetlaczu, szczególnie że Motorola pracuje obecnie nam oprogramowaniem obsługującym tę funkcję.

Nie jest jeszcze jasne, czy Motorola podobnie jak w tym roku skupi się wyłącznie na modelach ze średniej półki. Wyniki finansowe firmy pokazują, że było to dobre posunięcie i obecnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest dostępność Moto Z4 na wyłączność amerykańskiej sieci Verizon.

Źródło tekstu: xda-developers; wł

Komentarze
Zaloguj się