DAJ CYNK

Marcin Gruszka pokazuje "pałkę" (Net box 2.0)

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8431

Rzecznik prasowy Play postanowił zapoznać swoich widzów z nowym Net Boxem Huaweia. Czego można się spodziewać po urządzeniu sygnowanym znakiem jakości nadgryzionej gruszki?Rzecznik prasowy Play postanowił zapoznać swoich widzów z nowym Net Boxem Huaweia, pieszczotliwie nazywnym w Play "pałą". Czego można się spodziewać po urządzeniu sygnowanym znakiem jakości nadgryzionej gruszki?

Jeśli znajdujemy się w rejonie z bardzo słabym zasięgiem (albo wręcz jego brakiem) na pomoc może nam przyjść Net Box. Składa się on z montowanego na zewnątrz domu modemu i routera Wi-Fi. Wysoko umieszczona pałka pozwala na wzmocnienie sygnału sieci komórkowej.

Co oferuje nam produkt Huaweia? Na przykład agregację 3 pasm i LTE kategorii 12 (pobieranie do 600 Mb/s, wysyłanie do 100 Mb/s). To duży skok naprzód w porównaniu z poprzednią generacją - wcześniej była to czwarta kategoria. Rzecznik zapewnia, że najpierw można urządzenie testować przez 30 dni. Do działania niezbędna jest karta Micro SIM.Zobacz: Play: Net Box i inne nowości

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu