DAJ CYNK

Marcin Gruszka pokazuje "pałkę" (Net box 2.0)

01.08.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6845

Ważne 8

5

Rzecznik prasowy Play postanowił zapoznać swoich widzów z nowym Net Boxem Huaweia. Czego można się spodziewać po urządzeniu sygnowanym znakiem jakości nadgryzionej gruszki?



Rzecznik prasowy Play postanowił zapoznać swoich widzów z nowym Net Boxem Huaweia, pieszczotliwie nazywnym w Play "pałą". Czego można się spodziewać po urządzeniu sygnowanym znakiem jakości nadgryzionej gruszki?

Jeśli znajdujemy się w rejonie z bardzo słabym zasięgiem (albo wręcz jego brakiem) na pomoc może nam przyjść Net Box. Składa się on z montowanego na zewnątrz domu modemu i routera Wi-Fi. Wysoko umieszczona pałka pozwala na wzmocnienie sygnału sieci komórkowej.

Co oferuje nam produkt Huaweia? Na przykład agregację 3 pasm i LTE kategorii 12 (pobieranie do 600 Mb/s, wysyłanie do 100 Mb/s). To duży skok naprzód w porównaniu z poprzednią generacją - wcześniej była to czwarta kategoria. Rzecznik zapewnia, że najpierw można urządzenie testować przez 30 dni. Do działania niezbędna jest karta Micro SIM.



Zobacz: Play: Net Box i inne nowości

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
41. ~Krzysztof
0

2018-08-11 09:58:47

Z uwagi na to, że podróżuję po Europie, mogę z odpowiedzialnością za słowa napisać, że jakość internetu LTE w Polskich miastach jest znacznie wyższa niż w brytyjskich, włoskich, hiszpańskich i portugalskich. W jakości sieci mamy przed sobą jedynie Niemcy i Francję, więc opamiętajcie się ludzie trochę z tym narzekaniem. Gdyby Grecy mieli na swoich wyspach takie parametry LTE i tak duże pakiety internetowe w taki niskich cenach, to byliby razem z turystami szczęśliwi.

Odpowiedz

40. ~Lord
0

2018-08-10 16:01:07

Zazdroszczę polskich ofert mobilnego neta względem zachodu np. UK. Nawet licząc 1 do 1 (funt = zł). Tutaj do druku nadal idą oferty typu iPhone i 500mb. A zeby jakis op oferował takie boxy jak wyzej to nie słyszałem. Do tego np. sms z o2 z wczoraj, doładuj za min 15 funta dostaniesz 200mb..... doładuj do dostaniesz 2 doładowania ważna 14 dni.... To mi przypomina oferty np. takowego Play jak zaczynał x lat temu...

Odpowiedz

39. ~bonobonobo
-1

2018-08-09 21:09:18

Odpowiedz

0

2018-08-07 21:02:59

Agregacja pasm w miejscach o szczątkowym zasięgu to taka trochę sztuka dla sztuki, bo skąd nagle miałoby się wziąć 1800MHz, a tym bardziej 2600MHz w miejscach gdzie ledwo co dociera 800MHz ?

Odpowiedz

37. ~eX
0

2018-08-04 14:52:59

Ten Pan to chyba ze słynnymi dilerami z Łodzi miał styczność.1. Na plaży w koszuli, a na konferencji w dresie.2. Na filmie w 1:10 podaje symbol B2068, a nie ma takiego modelu.Żenada.

Odpowiedz

36. ~Flej
-1

2018-08-02 18:45:40

Dno. Czekam aż zaczną w każdej "pale" dołączać własnego BTSa, żeby wydmuszka mogła nadal uprawiać zabawę w "sieć". Operator, posiadający infrastrukturę tylko teoretycznie. Pseudosieć

Odpowiedz

0

2018-08-02 18:03:32

News dnia, Gruszka pokazał paukie :D

Odpowiedz

34. ~
0

2018-08-02 15:42:48

Ciekawe co WitekT pokaże?

Odpowiedz

33. ~
0

2018-08-02 14:38:02

mozna wymuszac konkretne czestotliwosci czy to shit bez tej funkcji? bo trafi sie ze uparcie wpada na np 800 gdzie internet smiga 0,1 i po co mi to ma agregowac ?

Odpowiedz

32. ~
0

2018-08-02 12:51:12

"Jeśli znajdujemy się w rejonie z bardzo słabym zasięgiem (albo wręcz jego brakiem)..." antena wzmacnia sygnał, więc musimy być w zasięgu sieci, aby taka antena miała sens. Ściany tłumią sygnał, więc przynajmniej ten sygnał musi być na zewnątrz budynku, wtedy kabelkiem doprowadzimy sygnał do wnętrza i możemy cieszyć się z internetu LTE ;-)

Odpowiedz

31. ~pogodabartlomiej
0

2018-08-02 12:17:48

@24 Buli czytaj na forum Play-użyj google myśl,a nie czekasz na gotowca

Odpowiedz

30. dionizosp
0

2018-08-02 10:46:37

@23 i @24

Odpowiedz

29. ~Gnom
-2

2018-08-02 10:32:42

@15No właśnie nie, lekarze stwierdzili lekki na szczęście obrzęk mózgu, jeszcze trochę a miałby koleś trepanację.

Odpowiedz

28. ~ulim
-4

2018-08-02 10:30:50

Te predkosci wyssane z palca.Jako rzecznik ma brak limitow i dlatego ma takie predkosci.Zwykly uzytkownik takich osiagow nie bedzie mial.Anteny i zasieg to dwie rozne rzeczy

Odpowiedz

24. ~Buli
0

2018-08-02 09:54:03

Skąd taka informacja?

Odpowiedz