DAJ CYNK

LG Velvet na filmie: 4 kolory i Snapdragon 765 5G

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4915

LG Velvet

LG Velvet to nadchodzący smartfon LG z wyższej półki. Jego wzornictwo zrywa z popularnymi obecnie, wystającymi modułami kamery. Zamiast tego LG proponuje nam spadające kropelki.

O LG Velvet już co nieco wiemy. Smartfon ma się wyróżniać przede wszystkim wzornictwem i elegancją. Będą tu łuki, łagodne krawędzie delikatne zagięcia.

Sercem smartfonu będzie SoC Qualcomm Snapdragon 765 5G. Nie jest to najwyższa półka wydajnościowa, ale dzięki temu LG Velvet nie będzie kosztował fortuny. LG Velvet ma być smartfonem „klasy premium dla mas”.

Co ważne, LG Velvet wciąż ma gniazdo jack na słuchawki. Na lewym boku widać trzy przyciski, na prawym jeden. Chciałabym wierzyć, że oto wrócił fizyczny spust migawki, ale nic z tego. To zapewne przycisk do uruchamiania sztucznej inteligencji ThinQ.

Klip jest bardzo spokojny, nie pokazuje smartfonu LV Velvet w rękach młodych ludzi, realizujących swoje pasje i tworzących sztukę. Tu liczy się tylko wzornictwo i wymiary urządzenia. LG informuje na filmie, że urządzenie będzie cienkie i smukłe.

Zobacz: Nowy smartfon LG to LG Velvet
Zobacz: LG kusi nowym smartfonem. Tak ma wyglądać kolejny flagowiec

Opis filmu informuje nas także, jak będą nazywać się kolory obudowy LG Velvet: Illusion Sunset (bardzo trafna nazwa dla „instagramowego” gradientu), Aurora White, Aurora Grey i Aurora Green. Ponadto przywołany tu został „aksamitny dotyk”, ale wizualizacje sugerują, że urządzenie będzie szklane i połyskliwe.

LG Velvet ma pojawić się w maju w Korei Południowej. Nie wiemy jeszcze, czy trafi też do innych krajów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu