DAJ CYNK

LG G7 pojawi się w maju, V40 - w listopadzie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4142

Koreańska prasa donosi, że LG planuje zaprezentować LG G7 na początku maja. Lokalni operatorzy mają natomiast dostawać pierwsze materiały promocyjne już w przyszłym tygodniu.Koreańska prasa donosi, że LG planuje zaprezentować LG G7 na początku maja. Lokalni operatorzy mają natomiast dostawać pierwsze materiały promocyjne już w przyszłym tygodniu.

LG chciał za wszelką cenę uniknąć bycia w cieniu Samsunga podczas targów MWC w Barcelonie. Kolejny krok w planie pokazania, że w Korei jest jeszcze inny producent sprzętu niż Samsung to wzornictwo. Co zatem planuje LG? Dodać wcięcie rodem z iPhone'a X. W kwestii specyfikacji możemy się spodziewać Snapdragona 845, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej w przypadku G7 oraz 128 GB w przypadku G7+. Model będzie mógł się pochwalić podwójnym aparatem głównym (2 x 16 MP). A cena? Około 990800 wonów czyli około 3205 złotych.

Ale seria G to nie jedyna jaka czeka na swojego tegorocznego przedstawiciela. W listopadzie zadebiutuje LG V40. To dwa miesiące później niż standardowa pora prezentacji serii V.

Źródło tekstu: ETNews (przetłumaczone), wł

Przewiń w dół do następnego wpisu