DAJ CYNK

Kupując telefon Galaxy S10e u autoryzowanego partnera Samsunga możemy otrzymać bezprzewodową ładowarkę Samsung Duo Pad

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8182

13 maja ruszyła promocja, w ramach której zakup telefonu Galaxy S10e u autoryzowanych partnerów Samsung premiowany jest bezprzewodową ładowarką Samsung Duo Pad. Oferta jest ważna do 26 maja lub do wyczerpania puli nagród i można z niej skorzystać za pośrednictwem salonów Samsung Brand Store oraz wybranych partnerów handlowych.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić smartfon Samsung Galaxy S10e w dniach od 13 do 26 maja 2019 roku, aktywować urządzenie do 28 maja 2019 roku, a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung i do 31 maja 2019 roku wypełnić znajdujący się tam formularz. O przyznaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz: Promocja Samsunga: kup Galaxy S9 lub Galaxy S9+ i odzyskaj 500 zł w gotówce
Zobacz: Samsung patentuje nowy sposób składania urządzenia z elastycznym ekranem

Duo Pad – dwa pola bezprzewodowego ładowania

Bezprzewodowa ładowarka Duo Pad to umożliwia jednoczesne bezprzewodowe ładowanie dwóch urządzeń, w tym jednego w trybie Fast Charge. Duo Pad obsługuje standardy ładowania, takie jak Fast Charge 2.0, Fast Charge 1.0 i Qi. Oprócz tego pozwala też na ładowanie zegarków Gear S3, Gear Sport, Galaxy Watch i Galaxy Watch Active.

Galaxy S10e – lepszy od iPhone'a XS

Samsung Galaxy S10e to najbardziej kompaktowy przedstawiciel flagowej rodziny smartfonów Galaxy S10. Wyposażony jest w niemal bezramkowy ekran Dynamic AMOLED o przekątnej 5,8 cala, aparat z szerokokątnym obiektywem i stabilizacją wideo Super steady, funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń oraz dostrojone przez AKG głośniki stereo z technologią Dolby Atmos.

Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu TELEPOLIS.PL
Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

Szczegóły promocji oraz listę autoryzowanych partnerów Samsunga znajdują się w regulaminie, a także na stronie promocjas10.samsung.pl.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu