DAJ CYNK

Kosztujący 3300 dolarów Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition wyprzedany w 4 minuty

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4725

Jak donosi południowokoreański Chosun, specjalna edycja składanego Galaxy Z Fold 2 wyprzedała się w ciągu zaledwie czterech minut. I to pomimo sporej ceny. A ile właściwie egzemplarzy sprzedano?

Kwota 3300 dolarów to - po obecnym kursie - około 12 340 zł. Czyni to z tej wersji Galaxy Z Fold 2 jeden z najdroższych flagowców z Androidem w historii. Jednak fanom marki wysoka cena nie przeszkadza - zwłaszcza chińskim - i tłumnie rzucili się na smartfona, a Samsung ogłosił po czterech minutach przedsprzedaży, że wszystkie egzemplarze Galaxy Z Fold 2 Thom Browne Edition zostały wyprzedane. Tutaj również urządzenie wpisuje się do historii jako jedna z najszybciej sprzedanych edycji flagowca w historii. Aczkolwiek jest jedno "ale" - Samsung jak na razie nie podał, ile konkretnie egzemplarzy zostało sprzedanych. Nieoficjalnie mówi się o zaledwie... tysiącu sztuk, jednak sam producent informuje, że na liście chętnych do zakupu widnieje 230 tysięcy osób.

 

Zobacz: Huawei już nie kupi części od Samsunga, LG i SK Hynix

Najwięcej zamówień na Thom Browne Edition pochodzi z Chin, Tajlandii oraz Korei Południowej. W swoim kraju Samsung zorganizował swoistą loterię - spośród chętnych na smartfona zostaną wylosowani ci, którzy będą mieli zaszczyt zapłacić równowartość 3300 dolarów. Czy producent mógł spodziewać się aż takiego zainteresowania? Cóż, ciężko to powiedzieć, ale być może, ponieważ zamierza wyprodukować co najmniej 700 tys. urządzeń z linii Galaxy Z Fold 2. Przedsprzedaż Thom Browne pokazała, że Samsung prawidłowo szacuje zainteresowanie swoim składanym smartfonem.

A o standardowym wydaniu Galaxy Z Fold 2 opowiadamy w tym materiale:

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Chosun

Przewiń w dół do następnego wpisu