DAJ CYNK

Kolejny wybuchowy smartfon, tym razem to Xiaomi

21.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8950

Ważne 9

2

Smartfony potrafią być czasem bardzo niebezpieczne. Przekonał się o tym ostatnio właściciel modelu Xiaomi Redmi Note 4.



Smartfony potrafią być czasem bardzo niebezpieczne. Przekonał się o tym ostatnio właściciel modelu Xiaomi Redmi Note 4.

Przypadek swojego smartfonu opisał na Facebooku pan Piotr z Krosna. Według jego słów, posiadany przez niego Xiaomi Redmi Note 4 eksplodował mu w dłoni, a rzucony na podłogę doszczętnie spłonął, wypalając przy okazji dziurę w dywanie. Szczęściem w nieszczęściu jest to, że poza poparzeniami rąk i dziurą w dywanie, a także zniszczonym smartfonem, nic złego więcej się nie stało. Jak podaje właściciel pechowego urządzenia, 10 minut wcześniej jego syn oglądał na nim bajkę.




Smartfon został oddany do sklepu w ramach gwarancji. Pan Piotr czeka teraz na odpowiedź importera. Poniżej prezentujemy zdjęcia, które pan Piotr opublikował w swoim wpisie.



Dziękujemy Tomkowi za informację.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
54. ~Piotr
0

2018-08-24 15:50:18

Racja urządzenie stworzyło zagrożenie a dzisiaj pisała do mnie jakaś kobieta której wczoraj też eksplodował xiaomi więc nie jest to przypadek incydentalny. Na szczęście tu też nie było poważnych strat poza lekko poparzonymi palcami. Co do pieniędzy to nie narzekam na ich brak chodzi o zasady. Śmieszą mnie tylko hejterzy którzy wmawiali że chce coś wyłudzić :)

Odpowiedz

53. ~torawa
0

2018-08-24 15:33:16

Zabawne! Nisko się cenisz, to jest zagrożenie życia, w dodatku można spłonąć żywcem w nocy, tu kara powinna być minimum 1 mld $, nie żadne 300 zł, ale raczej 300 tys za ugodę.

Odpowiedz

52. ~Piotr
0

2018-08-23 16:11:16

Osobiście do czasu eksplozji byłem zadowolony z tego telefonu. A cała sprawa już się zakończyła. Dziękuję Media Expert i Xiaomi za szybką akcję. Kontakt błyskawiczny. Xiaomi wysłało paczkę z upominkiem a Media Expert zwróciło pieniążki za telefon oraz zaproponowali kartę podarunkową o wartości 300zł. Sprawę uważam za zamkniętą a ja używam teraz telefonu Huawei P20. Dla wszystkich hejterow sugerujacych że sam spalilem sobie telefon i że chce coś wyłudzić : jesteście żałośni i mierzycie ludzi swoją zlodziejska miarą!!! Pozdrawiam normalnych ludzi.

Odpowiedz

51. ~minion
0

2018-08-23 14:33:24

No i proszę... to było do przewidzenie że ten chiński szrot prędzej czy później eksploduje

Odpowiedz

50. ~
0

2018-08-23 10:01:33

Bateria mogła ulec uszkodzeniu juz podczas tego upadku na klatce schodowej

Odpowiedz

49. ~
0

2018-08-23 08:30:43

Koleś liczy na to ze jak narobi medialnego szumu to dostanie kolosalne odszkodowanie

Odpowiedz

48. ~Piotr
0

2018-08-22 22:57:37

Dla waszej informacji. Nic nie usunąłem post nadal jest na fb. Po 2 nie ja robiłem zdjęcia tylko obsługa media expert ich aparatem a zdjęcia mi udostępnili. Nie będę się tłumaczył dlaczego aparat w media expert robi zdjęcia z datą dzień wstecz. Można zobaczyć na protokole kiedy doszło do zdarzenia. Chyba nikt dorosły mający świadomość konsekwencji podawania fałszywych informacji nie uwierzy że mógłbym sam spalić sobie telefon. Zresztą jest 2 dorosłych świadków tego zdarzenia. Co do wyświetlacza owszem miał pęknięcia powstałe w lutym po upadku telefonu na klatce schodowej. Resztę załatwiam z xiaomi i media expert bo obydwie instytucje już nawiązał że mną kontakt. Pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz

47. ~
0

2018-08-22 16:03:40

A w tej bajce oglądanej przez syna nie było informacji typu: ta wiadomość i urządzenie ulegnie samozniszczeniu za 3... 2... 1...

Odpowiedz

46. ~Lolek
0

2018-08-22 15:12:18

Miałem Krugera 3Gb/32 GB z baterią 6000mag.który po 18 miesiącach podczas ładowania bateria puchła a ekran pomimo gór i dolin działał bez problemu ale obawiając się eksplozji odłączyłem zasilanie i zawiozłem do sklepu w celu reklamacji.Firmowy sklep Krugera wymienił na nowy model 4Gb/64Gb Myślę że często popełniamy błąd podłączając telefon w celu ładowania na całą noc bez kontroli a później są pożary i poparzenia jak go grzejemy do czerwoności.

Odpowiedz

45. ~
0

2018-08-22 14:44:29

Ten typ wszystko juz usunal z facebooka,post i zdjęcia.

Odpowiedz

44. ~
0

2018-08-22 12:10:38

Ja się nie znam na cyfrowych aparatach- tylko trochę na tradycyjnych-ale o takim samowyzwalaczu nie słyszałem...

Odpowiedz

43. ~
0

2018-08-22 12:05:42

Telefon wybuchł 20.08 a zdjęcia sa z 19.08. Teraz koleś tłumaczy niezgodność dat " błędem aparatu"...

Odpowiedz

41. ~
0

2018-08-22 11:29:09

ewidetnie coś tu nie gra, telefon ma byc doszczętnie spalony...hmmm nie widzę tego.

Odpowiedz