DAJ CYNK

Jedną ze zmian w wyglądzie smartfonów z serii Galaxy S10 mogą być nowe proporcje ekranu

19.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4358

Ważne 0

0

Szef firmy Samsung Mobile powiedział niedawno, że przyszłoroczne flagowce tego producenta będą miały bardzo zmieniony wygląd w stosunku do serii S8 i S9. Według użytkownika Twittera o nazwie Ice universe jedną z tych zmian mogą być nowe proporcje ekranu, które wyniosą 9:19.

Według Ice universe potwierdzeniem powyższych "rewelacji" jest zrzut ekranu z popularnego testu przeglądarek internetowych z nową wersją aplikacji Samsung Internet 9.0, która została uruchomiona na urządzeniu Samsung SM-G405F z ekranem o rozdzielczości 412 x 869 pikseli, co odpowiada proporcjom 9:19. Jeśli dane są prawdziwe, oznaczałoby to, że nowe flagowce koreańskiego koncernu mogą mieć jeszcze mniejsze przestrzenie nad i pod wyświetlaczem oraz lepszy stosunek powierzchni ekranu do powierzchni całego przedniego panelu.

Ice universe zwraca jednocześnie uwagę na oznaczenie, które jest podobne do tego, które było stosowane w przypadku wcześniejszych flagowców z serii Galaxy S, zanim te zostawały oficjalnie zaprezentowane. Dla modeli Galaxy Sx i  Sx+ oznaczenia były następujące: SM-G4x0 i SM-G4x5

Zobacz: Znamy europejską cenę Samsunga Galaxy A7 (2018)
Zobacz: Tryb Super Slow-Motion i emoji AR teraz także dla smartfonów Galaxy S8 i S8+
Zobacz: Galaxy S10 ma charakteryzować się

Źródło tekstu: @UniverseIce

Komentarze
Zaloguj się