DAJ CYNK

Huawei Mate 40 Pro ma towarzystwo: Huawei Watch GT 2 Pro Porsche Design i słuchawki i… okulary

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8009

Huawei Watch GT 2 Porsche Design

Huawei Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+ mają liczne towarzystwo. Poza nimi Huawei zaprezentował także bardzo elegancją wersję świetnego zegarka Huawei Watch GT, sprzęt dla koneserów dobrego dźwięku oraz napakowane elektroniką, modne okulary.

Huawei Watch GT 2 Pro Porsche Design

Huawei Watch GT 2 Pro w wersji zaprojektowanej przez studio Porsche Design kontynuuje tradycję współpracy. Zegarek jest klasyczny, luksusowy, bardzo elegancki, a przy tym zachował wszystkie funkcje najbardziej zaawansowanego zegarka w portfolio Huawei.

Huawei GT Watch Porsche Design

Zegarek inspirowany jest oczywiście samochodami marki. Mamy tu tytanową, nieco opływową kopertę oraz tytanową bransoletę z charakterystyczną klamrą, pozwalającą na szybkie odpięcie. Elementy zewnętrzne mają matowe wykończenie, będące efektem piaskowania. Całość uzupełnia dedykowana tarcza.

Huawei Watch GT 2 Porsche Design

Cena tego cacka to 695 euro.

Huawei x Gentle Monster Eyewear II

Huawei zaprezentował także drugą wersję okularów, zaprojektowanych przy współpracy z Gentle Monster. Inteligentne okulary Huawei x Gentle Monster to produkt łączący najlepsze trendy w modzie z zaawansowaną elektroniką – okulary, po sparowaniu ze smartfonem, umożliwiają m. in. prowadzenie rozmów głosowych czy słuchanie muzyki.

Huawei x Gentle Monster – elektroniczne okulary

Jak to możliwe? W zausznikach okularów Huawei x Gentle Monster Eyewear II zamontowane są głośniki. W drugiej odsłonie zastosowane zostały przetworniki z ultracienką membraną o powierzchni 128 mm² i amplitudzie 0,5 mm. Kolejną nowością w tym modelu jest automatyczna zmiana głośności w zależności od otoczenia. Dzięki temu i zmianom w konstrukcji rozchodzenie się dźwięku jest ograniczone nawet o 12 dB w porównaniu do poprzedniej wersji.

Obsługa okularów jest możliwa dzięki gestom, takim jak uszczypnięcie zausznika lub przeciągnięcie po nim palcem. Muzyka automatycznie się zatrzyma po zdjęciu okularów. Akumulator wytrzyma 5 godzin słuchania, a ładowanie odbywa się bezprzewodowo. Okulary będą kosztować 299 euro i będą dostępne z soczewkami korekcyjnymi lub przyciemnianymi.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro i Matę 40 Pro Plus zaprezentowane

Huawei FreeBuds Studio

Huawei w końcu zrobił bezprzewodowe słuchawki nauszne. FreeBuds Studio, to produkt Hi-Fi z dynamiczną redukcją szumów. Słuchawki mają trzy tryby redukcji, które zostaną automatycznie dopasowane do otoczenia. Słuchawki Huawei mają relatywnie duże nauszniki o wymiarach 65 mm x 42 mm i obejmą każde ucho. Nauszniki wykonane są z miękkiej i wygodnej skóry proteinowej, która zapewnia doskonałą izolację przed dźwiękami z zewnątrz. Pasmo przenoszenia również imponuje: od 4 do 48 kHz. Ich cena to 299 euro.

Huawei FreeBuds Studio

Huawei FreeBuds Studio można je podłączyć do dwóch urządzeń jednocześnie, bez konieczności rozłączania. Huawei zapewnia, że antena Bluetooth 360° zagwarantuje świetny zasięg nawet tam, gdzie występują silne zakłócenia. 

W pełni naładowanie słuchawki będą pracować z ANC do 20 godzin, a bez tłumienia do 24. 10-minutowe doładowanie pozwala na dodatkowe 5 godzin pracy z włączonym ANC lub 8 godzin bez ANC. 

Huawei Sound

Kolekcję zamyka Huawei Sound. Podobnie jak Sound X jest to model klasy premium, stworzony przy współpracy z firmą Devialet po to, by zmieścić doskonały dźwięk w małej obudowie. Głośnik wykorzystuje czterogłośnikową konstrukcję: 4-calowy głośnik niskotonowy 40 W z dwiema jednostkami pasywnymi oraz trzy pełnozakresowe głośniki 5 W.

głośnik Huawei Sound

Głośnik wyposażony jest również w opatentowany przez Devialet przetwornik sygnału SAM 2.0 oraz mechanizm Devialet SPACE, zapewniający dźwięk 360°.  Do wyboru są ponadto cztery efekty dźwiękowe, wzbogacające brzmienie. Efekty można wybrać i skonfigurować w aplikacji Huawei AI Life. Smartfon można połączyć z głośnikiem za pomocą funkcji Huawei Share (NFC). Połączenie z głośnikiem możliwe jest również za pomocą Bluetooth (prędkość przesyłania do 990 kb/s) i kabla AUX.

Cena tego cuda inżynierii jest relatywnie przystępna – 199 euro.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu