DAJ CYNK

Huawei szydzi z Face ID w iPhone'ie X

19.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 149

Ważne 4

3

Chińska firma umieściła na swoim facebookowym koncie film, w którym kpi z nowego sposobu odblokowywania iPhone'a X.Chińska firma umieściła na swoim facebookowym koncie film, w którym kpi z nowego sposobu odblokowywania iPhone'a X.

Osoby oglądające relację z wydarzenia Apple'a, podczas którego amerykański gigant zaprezentował nowe iPhone'y pamiętają, że Craig Federighi miał problem z odblokowaniem iPhone'a X i musiał użyć drugiego urządzenia. Choć powód "wpadki" okazał się prozaiczny - Face ID rozpoznaje tylko jednego użytkownika, a na pierwszym z pokazowych egzemplarzy zarejestrowany był ktoś inny - Huawei wykorzystał okazję, by zakpić z Apple'a i jego nowej funkcji, a jednocześnie zareklamować własne rozwiązania.

Jak pamiętamy, 16 października odbędzie się światowa premiera tegorocznego flagowca chińskiej firmy, czyli smartfonu Mate 10. Będzie on napędzany nowym procesorem Kirin 970, który także wspiera mobilne systemy sztucznej inteligencji.

Postępy w dziedzinie sztucznej inteligencji wymagają wspólnego wysiłku w całym łańcuchu wartości, z udziałem dziesiątków milionów deweloperów, a także doświadczeń i opinii setek milionów użytkowników - poinformował Huawei w informacji prasowej z początku bieżącego miesiąca. Huawei ustawia Kirina 970 jako otwartą platformę dla mobilnych systemów AI, otwierając chipset dla programistów i partnerów, którzy mogą znaleźć nowe i innowacyjne zastosowania w zakresie ich możliwości przetwarzania.Zobacz: Apple iPhone X, iPhone 8 i iPhone 8 Plus zaprezentowane
Zobacz: Kirin 970 zdobywa pierwsze nagrody. Premiera już 16 października

Źródło tekstu: Facebook, BGR, wł

Komentarze
Zaloguj się