DAJ CYNK

Huawei P50 Pro - makieta przyłapana na wideo

Arkadiusz Bała (ArecaS)

Sprzęt

Huawei P50 Pro - wideo z makietą trafia do sieci

Huawei P50 Pro to nadchodzący flagowiec chińskiego producenta. Do sieci trafiło wideo przedstawiające jego makietę.

Nie da się ukryć, że o ile swego czasu flagowce Huawei były jednymi z bardziej wyczekiwanych smartfonów danego roku, tak w przypadku nadchodzącego Huawei P50 Pro entuzjazm ten nieco przygasł. Premiera urządzenia zbliża się jednak wielkimi krokami, o czym przypomina krótki filmik, który trafił właśnie do sieci.

Na wspomnianym wideo widzimy osobę bawiącą się makietą urządzenia. Możemy dzięki temu dokładnie przyjrzeć się designowi nowego flagowca Huawei, który nie zmienił się znacząco względem poprzedniej generacji. Wyjątek stanowi wyspa aparatu, mająca kształt dwóch połączonych ze sobą okręgów. Łącznie skrywają one aż pięć obiektywów.

Jeśli wierzyć dotychczasowym plotkom, jeden spośród tej piątki jest szczególnie interesujący. Ma on bowiem skrywać aparat na bazie 1-calowej matrycy Sony IMX800. Jeśli plotki się potwierdzą, Huawei P50 Pro może znacząco podnieść poprzeczkę w kwestii mobilnej fotografii, tak jak wcześniej robili to jego poprzednicy. 

Na szczęście na weryfikację tych informacji nie będziemy musieli zbyt długo czekać, bowiem premiera urządzenia przewidziana jest na 29 lipca 2021, a więc za raptem trzy dni.

Zobacz: Huawei pokazuje zdjęcie zrobione przez Huaweia P50 Pro
Zobacz: Huawei spróbuje zarobić na smartfonach bez ich sprzedawania

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Huawei

Źródło tekstu: GSMArena

Przewiń w dół do następnego wpisu