DAJ CYNK

Huawei FreeLace to bezprzewodowe słuchawki z portem USB typu C

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10523

W ofercie Huaweia pojawiły się kolejne bezprzewodowe słuchawki. Model FreeLace wyróżnia się przede wszystkim portem USB typu C.

Słuchawki Huawei FreeLace emitują dźwięk za pomocą głośników z dynamicznymi membranami o średnicy 9,2mm. Wbudowany mikrofon został wyposażony w dodatkowy kanał wentylacyjny, dzięki czemu rozmawiając w wietrznym otoczeniu, jego odgłosy mają być skutecznie filtrowane.

Ważną funkcją słuchawek jest obecność portu USB typu C, dzięki czemu możliwe jest szybkie ładowanie wbudowanego akumulatora o pojemności 120 mAh. Już 5 minut ładowania ma pozwolić na aż 4 godziny działania. Pełne ładowanie ma natomiast pozwolić na aż 18 godzin działania.

Zobacz: Testujemy Huawei P30 Pro - zoom 50x i zdjęcia nocne jakich nie widział świat [wideo]

Na wyposażeniu znajdziemy też ciekawe rozwiązanie o nazwie Magnetic Switch. W momencie zbliżenia do siebie słuchawek, są one automatycznie łączone za pomocą magnesów oraz przechodzą w tryb uśpienia. Po ich rozdzieleniu są ponownie uruchamiane.

Parowanie słuchawek odbywa się automatycznie, jeśli korzystamy ze smartfonu Huaweia z interfejsem EMUI 9.1. Nie wymagają do tego nawet włączania łączności Bluetooth.

Zobacz: [Aktualizacja] Huawei zakończył 2018 rok z przychodem przekraczającym 100 mld dolarów - po raz pierwszy w historii

Huawei FreeLace pojawią się w Polsce maju w kolorze czarnym, pomarańczowym i zielonym w cenie 339 zł.

Zobacz: Huawei po cichu zaprezentował smartfon P30 Lite

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: android237

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu