DAJ CYNK

Holenderski start-up zbudował... inteligentny pisuar, który pokazuje reklamy

10.12.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4572

Ważne 1

5

Już nie uciekniecie przed reklamami. One dosięgną was nawet w toalecie. Zadbać o to zamierza holenderski start-up Mr. Friendly. I kto tu powiedział, że Europa nie jest innowacyjna?



Już nie uciekniecie przed reklamami. One dosięgną was nawet w toalecie. Zadbać o to zamierza holenderski start-up Mr. Friendly. I kto tu powiedział, że Europa nie jest innowacyjna?

Istotą nowego wynalazku jest wyświetlanie reklam podczas korzystania z pisuaru. Słowo "podczas" jest tutaj bardzo ważne, bo pisuar ma rozpoznawać czy ktoś aktualnie z niego korzysta. I tylko wtedy wyświetlać reklamy. Firma chwali się, że jest w stanie zdobyć 40 sekund uwagi każdego... mężczyzny w potrzebie.

Czemu akurat pisuar? Holendrzy przyznali z rozbrajającą szczerością, że to jeden z nielicznych momentów, kiedy człowiek im nie ucieknie. Mr. Friendly uważa również, że podczas tej czynności jesteśmy (podobno) najbardziej otwarci na nowe doświadczenia.

Witamy w XXI wieku.

Źródło tekstu: thenextweb, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~Jadwiga
0

2017-12-11 14:38:47

w Panasonicu??? co to jest okay kumam odtwarzacz vhs ale nie smartfon kto to kupuje

Odpowiedz

34. ~tmk
0

2017-12-11 14:35:23

@32 Pogrzeb w ustawieniach, w Panasonicu trzeba wyłączyć "Aplikację usługi danych"

Odpowiedz

33. PLANET
0

2017-12-11 14:14:19

@up: Chryste, adblock na telewizory potrzebny od zaraz... co za czasy..

Odpowiedz

32. ~Mario
0

2017-12-11 12:15:33

W niedalekiej przyszłości aby otworzyć lodówkę będzie trzeba obejrzeć blok reklam. Już dzisiaj gdy oglądam TV na Sony bravia wyświetlają się nachalne reklamy z prawej strony na dole - czasami widnieją parę minut i zasłaniają część tego co chce się oglądać - są to reklamy banku ING. czy tylko ja mam z tym problem ?

Odpowiedz

31. marnet
0

2017-12-11 12:07:47

#29. Ale przecież telepolis.pl nie jest dla lemingów... chyba...

Odpowiedz

29. ~
0

2017-12-11 11:46:56

@26. marnet Nie rozumiesz zasady. W/g marketingu, jesli chcesz sprzedac produkt lemngom, uzycie terminu "inteligentny" znaczaco zwieksza zainteresowanie grupy docelowej. To metoda na de*ila.

Odpowiedz

28. toms
0

2017-12-11 10:57:12

A może poruszycie na łamach Telepolis awarię kodu *163# i pochodnych w Play na kartę?? !!! Operator od dłuższego czasu blokuje zmianę taryf, a tutaj niestety w tak ważnym temacie cisza... A może zamierzona??

Odpowiedz

27. marnet
0

2017-12-11 10:50:06

#26 Bez obrazy... Chcę tylko zwrócić uwagę.

Odpowiedz

26. marnet
2

2017-12-11 10:48:46

Na telepolis.pl i ogólnie w internecie na wielu innych portalach nadużywa się słowa: inteligentny. Ten pisuar jest co najwyżej nowoczesny; nigdzie nie widzę jego inteligencji. Elektronika tego pisuaru dba o to, żeby wyświetlić reklamę, gdy ktoś do niego sika. Nic poza tym. Gdzie tu jest inteligencja? Uwaga do Autora tekstu: Jeśli stwierdzę: "Jesteś inteligentny", to oznacza, że uznaję, że jesteś mądry, rozumny, błyskotliwy, itd. A jeśli napiszę: "Jesteś inteligentny jak (ten) pisuar" - to co to oznacza?

Odpowiedz

25. ~nikt
0

2017-12-11 10:40:11

Gadżet nie dla Niemców. Tam faceci sikają na siedząco,

Odpowiedz

24. ~polub
1

2017-12-11 09:38:47

23@ przecież kobiety w czasie oddawania "wody" mogą stosować rurki o odpowiedniej długości

Odpowiedz

23. ~
0

2017-12-11 00:22:39

Dyskryminacja kobiet ;)

Odpowiedz

18. ~wio
-1

2017-12-10 23:43:10

W takim miejscu można też jajca eksponować i moje pęto jak podwawelska na pewno miałoby wziecie

Odpowiedz

15. ~wio
-2

2017-12-10 22:00:38

Może bedą wyświetlac nagie laski to bedzie można zwalić jawnie

Odpowiedz

14. ~frasag
0

2017-12-10 21:49:11

A ja nie chcę żeby jakiś Powiatowy patrzył- stresuję się, raczej kabiny poszukam ;)

Odpowiedz