DAJ CYNK

Google Pixel 4a 5G - pojawia się pełna specyfikacja

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5308

Google Pixel 4a 5G i Pixel 5 zapowiedź

Coraz mniej czasu dzieli nas do debiutu modelu Google Pixel 4a 5G. Urządzenie nie będzie jednak żadnym sekretem. Już teraz znamy jego specyfikację.

Google nie traktuje co prawda smartfonów z serii Pixel jako swojego głównego produktu, nie znaczy to jednak, że urządzenie nie ma żadnych fanów. Smartfony Google wykroiły sobie kilkuprocentowy kawałek tortu w USA. W Europie już tak dobrze nie idzie, winna jest przede wszystkim dostępność. Nowy smartfon Google Pixel 4a 5G pojawi się na rynku już niebawem. Zgodnie z doniesieniami telefon będzie miał o wiele więcej wspólnego z Pixelem 5 niż z 4a w wersji LTE. Już wcześniej znaliśmy częściową specyfikację, teraz z kolei znamy pełną.

Możemy się spodziewać przekątnej ekranu 6,2 cala. Z przodu znajdziemy sensor aparatu przedniego 8 Mpix ukryty we wcięciu w kształcie dziurki. Z tyłu będzie to z kolei 12,2 Mpix i 16 Mpix. O główny sensor zadba japoński Sony. Układem będzie Snapdagon 765G. Będzie mu towarzyszyć 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Akumulator o pojemności 3885 mAh będzie można naładować przy użyciu ładowarki 18 W. Na szczęście Google nie zamierza pozbywać się jacka 3,5 mm. Cena na terenie Europy ma wynieść 499 euro.

Zobacz: Google Pixel 4a 5G i Pixel 5 - znamy cenę i datę wejścia na rynek
Zobacz: Tak będzie wyglądać przystawka TV Google

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: winfuture, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu