DAJ CYNK

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition – wybierz sobie kolory obudowy, a później je zmień

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition – wybierz sobie kolory obudowy, a później je zmień

Kupić czarny, biały, niebieski, żółty, a może różowy telefon? Galaxy Z Flip3 w najnowszej wersji Bespoke Edition już nie pozostawia takich dylematów. Użytkownik może sam zmiksować kolory paneli obudowy, a później je zmienić, gdy mu się znudzą.

Na dzisiejszym wydarzeniu Galaxy Unpacked 2 Samsung zaprezentował specjalną wersję swojego rozkładanego smartfonu – Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition. Technicznie rzecz biorąc, to ten sam telefon, w wersji 256 GB, który dostępny jest w normalnej sprzedaży. Nowość stanowi jednak możliwość samodzielnego doboru kolorów paneli obudowy, a także późniejszej ich zmiany, gdy wybrany podczas zakupu wariant się znudzi. 

Samsung przekonuje, że przeanalizował obecne i przyszłe trendy kolorystyczne i kulturowe. Przetestował też tysiące odcieni kolorów i to, jak wzajemnie do siebie pasują. Efektem jest paleta 5 bazowych kolorów paneli, które wraz z ramkami tworzą w sumie 49 różnych kombinacji, jakie można dobrać w Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition. 

Podczas zakupu użytkownik wybiera ramkę telefonu w kolorze czarnym lub srebrnym, a także jednolite lub połączone kolory paneli. Do wyboru są niebieski, żółty, różowy, biały lub czarny – w dowolnych kombinacjach. Nabywca może obejrzeć wybrany zestaw w widoku 360 stopni, a gdy złoży zamówienie, telefon jest przygotowywany i wysyłany w pudełku Bespoke Edition. Dodatek stanowią także specjalne tapety i animacje ekranu.

No dobra, a gdy wybrany motyw się znudzi? Tutaj Samsung proponuje usługę Bespoke Upgrade Care, dzięki której posiadacze tej wersji Galaxy Z Flip3 będą mogli zmieniać kolor urządzenia w dowolnym momencie. W tym celu muszą zarejestrować się na stronie producenta i tam zlecić wymianę paneli. Usługa ta będzie wiązać się dodatkową opłatą 49 euro za jeden panel. Ramki nie są wymienne. 

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition wraz z usługą Bespoke Upgrade Care dostępny jest na start na wybranych rykach: w Korei, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Kanadzie i Australii. 

Galaxy Z Flip3 Bespoke Edition jest trochę droższy niż wersja podstawowa – o około 200 zł. I tak w USA za nową wersję trzeba będzie zapłacić 1099 USD (4330 zł), w Europie ceny wersji Bespoke Edition wyglądają następująco: Niemcy – 1149 euro (5 269 zł), Francja – 1159 euro (5314 zł) i Wielka Brytania – 1049 funtów (5708 zł).

Zobacz: Samsung Galaxy Z Flip3 5G: rozkładany smartfon jeszcze bliżej ideału
Zobacz: Jak Samsung próbuje zniszczyć Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu