DAJ CYNK

CES 2018: Garmin przedstawia zegarek Forerunner 645 Music

09.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2544

Ważne 2

1

Nowy smartwatch Garmina jest skierowany do osób aktywnych, które lubią słuchać muzyki. W pamięci zegarka zmieści się do 500 utworów.Nowy smartwatch Garmina jest skierowany do osób aktywnych, które lubią słuchać muzyki. W pamięci zegarka zmieści się do 500 utworów.

Forerunner 645 Music to przyzwoita alternatywa dla inteligentnych zegarków większych producentów. Zalety pierwszego smartwatcha Garmina to możliwość zapisania do 500 utworów bezpośrednio w urządzeniu, usługa bezkontaktowego rozwiązania płatniczego Garmin Pay, a także zaawansowane rozwiązania fitness i inteligentne funkcje łączności, które były dostępne w zegarkach wypuszczonych przez firmę w przeszłości.

Smartwatch Garmina pozwala też korzystać z wybranych usług strumieniowania muzyki, w tym iHeartRadio, Deezer i innych, także w trybie offline. Ma wbudowany odbiornik GPS i GLONASS oraz akumulator, który zapewni do 7 dni pracy w trybie smartwatcha i do 5 godzin w trybie GPS z muzyką. Według Garmina Forerunner 645 Music to pierwszy smartwatch z metalową ramką ze stali nierdzewnej i zawsze dostępnym wyświetlaczem Gromin Chroma Display.

Garmin Forerunner 645 Music będzie dostępny z paskiem w kolorze czarnym lub brązowym za 445 dolarów (1546 zł). Wariant zegarka bez zintegrowanych funkcji muzycznych został wyceniony na 399,99 dolarów (1389 zł).

Źródło tekstu: Garmin, wł

Komentarze
Zaloguj się