DAJ CYNK

CES 2018: Garmin przedstawia zegarek Forerunner 645 Music

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3527

Nowy smartwatch Garmina jest skierowany do osób aktywnych, które lubią słuchać muzyki. W pamięci zegarka zmieści się do 500 utworów.Nowy smartwatch Garmina jest skierowany do osób aktywnych, które lubią słuchać muzyki. W pamięci zegarka zmieści się do 500 utworów.

Forerunner 645 Music to przyzwoita alternatywa dla inteligentnych zegarków większych producentów. Zalety pierwszego smartwatcha Garmina to możliwość zapisania do 500 utworów bezpośrednio w urządzeniu, usługa bezkontaktowego rozwiązania płatniczego Garmin Pay, a także zaawansowane rozwiązania fitness i inteligentne funkcje łączności, które były dostępne w zegarkach wypuszczonych przez firmę w przeszłości.

Smartwatch Garmina pozwala też korzystać z wybranych usług strumieniowania muzyki, w tym iHeartRadio, Deezer i innych, także w trybie offline. Ma wbudowany odbiornik GPS i GLONASS oraz akumulator, który zapewni do 7 dni pracy w trybie smartwatcha i do 5 godzin w trybie GPS z muzyką. Według Garmina Forerunner 645 Music to pierwszy smartwatch z metalową ramką ze stali nierdzewnej i zawsze dostępnym wyświetlaczem Gromin Chroma Display.

Garmin Forerunner 645 Music będzie dostępny z paskiem w kolorze czarnym lub brązowym za 445 dolarów (1546 zł). Wariant zegarka bez zintegrowanych funkcji muzycznych został wyceniony na 399,99 dolarów (1389 zł).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Garmin, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu