DAJ CYNK

Caviar wydaje limitowaną edycję iPhone'a X z okazji wygranej Putina

21.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2467

Ważne 4

3

Rosyjska firma Caviar jest znana z tworzenia luksusowych wersji różnych telefonów. Wcześniej Rosjanie zajęli się już Nokią 3310 (2017) oraz iPhone'em X. Tym razem Caviar również proponuje iPhone'a X, będzie to jednak edycja...wyjątkowa.Rosyjska firma Caviar jest znana z tworzenia luksusowych wersji różnych telefonów. Wcześniej Rosjanie zajęli się już Nokią 3310 (2017) oraz iPhone'em X. Tym razem Caviar również proponuje iPhone'a X, będzie to jednak edycja...wyjątkowa.

Firma postanowiła uczcić zwycięstwo Władimira Putina w wyborach prezydenckich. Urzędujący prezydent otrzymał 76,77% głosów. Na drugim miejscu (12%) uplasował się komunista Paweł Grudinin, który to obiecywał, że zgoli wąsy jeśli zdobędzie mniej niż 15% głosów.

Nowy model ochrzczono mianem iPhone X Putin Golden Age. Na miejscu nadrgyzionego jabłuszka znalazł się wizerunek prezydenta Putina. Możemy również zobaczyć Kreml czy wygrawerowane słowa jesteśmy gotowi na lepszą przyszłość i uda się nam ją osiągnąć. Sam tył telefonu został ozdobiony 24-karatowym złotem.

Telefon jest dostępny jedynie w 76 egzemplarzach. Caviar mówi, że limitowana edycja jest symbolem jedności Rosjan jako jednej wielkiej drużyny. Ile przyjdzie zapłacić za ten symbol? 269 tysięcy rubli (16 tysięcy złotych) za wersję z 64 GB pamięci wbudowanej oraz 284 tysiące rubli (17 tysięcy złotych) za wersję z 256 GB. Przynajmniej dostawa jest darmowa.

Zobacz: iPhone X zbyt tani? Caviar ma na to rozwiązanie

Źródło tekstu: Caviar, wł

Komentarze
Zaloguj się