DAJ CYNK

[Aktualizacja] Huawei Mate 10 Lite i Mate 10 Pro do wygrania w konkursie Orange

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8533

Rzecznik pomarańczowej sieci ogłosił konkurs, w którym można wygrać smartfony z serii Huawei Mate 10.Rzecznik pomarańczowej sieci ogłosił konkurs, w którym można wygrać smartfony z serii Huawei Mate 10.

Konkurs podzielony został na trzy etapy, w których do wygrania będą kolejno dwa smartfony Huawei Mate 10 Lite i jeden Huawei Mate 10 Pro.

Pierwszy etap konkursu ruszył dzisiaj i potrwa do 7 grudnia do godziny 18:00. Aby mieć szansę na wygraną, należy w komentarzu do wpisu na tej stronie udzielić odpowiedzi na pytanie dotyczące faktu, że Mate 10 Lite ma ekran o przekątnej 5,9 cala Full View, który zajmuje 83% przedniej powierzchni obudowy. Pytanie konkursowe brzmi: Co Waszym zdaniem najlepiej będzie wyglądało na takim wyświetlaczu i dlaczego?.

Pytanie w każdej części konkursu będzie inne, a sama odpowiedź będzie musiała spełnić określone wymagania. W pierwszej części konkursu odpowiedź może zawierać maksymalnie 280 znaków i ewentualne grafiki i wideo, do których można linkować. W drugiej części odpowiadać będzie można wyłącznie w formie tekstowej, a w trzeciej wyłącznie w formie grafik lub wideo.

[Aktualizacja 12.12.2017 godz. 9:13]

Pierwszy Huawei Mate 10 Lite ma już właściciela. Teraz trwa walka o drugi egzemplarz. Aby go wygrać, należy w komentarzu do wpisu na tej stronie napisać o jakich 3 rzeczach Waszym zdaniem należy pamiętać przy robieniu selfie. Tym razem odpowiedź może zawierać wyłacznie tekst, maksymalnie 280 znaków. Ten etap konkursu trwa do 13 grudnia do godziny 23:59.

Zobacz: regulamin konkursu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu