DAJ CYNK

ADATA Premier Pro High Endurance to wzmocnione karty pamięci do pracy w ciężkich warunkach

11.07.2019

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4194

Ważne 0

0

Marka ADATA wzbogaciła swoje portfolio o nowy model karty Premier Pro microSDXC/SDHC High Endurance o podwyższonej wytrzymałości. Przeznaczeniem nośnika jest zastosowanie w systemach monitoringu przemysłowego oraz rejestratorach samochodowych i kamerach sportowych

ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC High Endurance to seria kart pamięci o pojemności 32 GB, 64 GB, 128 GB i 256 GB. Ich wspólnym mianownikiem jest zwiększona wytrzymałość oraz odporność na niekorzystne warunki. Nowe nośniki marki ADATA są w pełni wstrząsoodporne, wodoszczelne (do głębokości 1 metra przez 30 minut), odporne na promieniowanie rentgenowskie (norma ISO7816-1) i wyładowania elektrostatyczne (norma EMC IEC61000-4-2). Mogą także pracować w szerokim zakresie temperatur – od -25 °C do 85 °C. Zdaniem producenta, to gwarantuje, że karty sprawdzą w zastosowaniach profesjonalnych.

ZobaczMożna już zamawiać kartę microSD o pojemności 1 TB. Tylko trzeba przygotować jakieś 1700 zł
Zobacz: Adata CW0050 - tania ładowarka zgodna ze standardem Qi

Dzięki zastosowaniu wydajnych układów NAND flash oraz wykorzystaniu technologii korekcji błędów nowe karty pamięci ADATA mogą wytrzymać łączny zapis nawet 40 tys. godzin materiału wideo w wysokiej rozdzielczości. W przeliczeniu jest to ponad 4,5 roku ciągłego nagrywania przez 24 godziny na dobę.

Karty są zgodne ze standardami UHS-I, U3, A2 oraz V30. Oznacza to, że oferują prędkość odczytu i zapisu do 100/80 MB/s oraz do 4000/2000 IOPS dla losowych operacji odczytu i zapisu. Takie parametry umożliwiają płynne nagrywanie materiałów wideo w rozdzielczości nawet 8K i szybsze uruchamianie aplikacji mobilnych.

Karty zapewniają pełną zgodność ze smartfonami, tabletami, rejestratorami samochodowymi, kamerkami sportowymi oraz kamerami do monitoringu. W zestawie z kartą microSD znajduje się adapter do formatu SD.

Karta ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC High Endurance będzie objęta 2-letnią gwarancją producenta.

Zobacz: Samsung Evo Plus 512 GB - nowa karta pamięci pojawiła się w niemieckiej wersji sklepu koreańskiego giganta
 

Źródło zdjęć: ADATA

Źródło tekstu: ADATA

Przewiń w dół do następnego wpisu