DAJ CYNK

100 zł za zakup telefonu Maxcom MS459 Harmony w Play

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6532

W związku z nadchodzącymi Dniem Matki i Dniem Ojca, Maxcom przygotował promocję. Wystarczy kupić telefon Maxcom MS459 Harmony w sieci Play, aby dostać 100 zł rabatu na zakupy w sklepie online Maxcom.

Design dla seniora

Wygląd interfejsu smartfonu Maxcom MS459 Harmony zostal przygotowany jest tak, by być maksymalnie przejrzystym dla użytkownika. Domyślnie ikony aplikacji są duże i wyraźne, aczkolwiek ich rozmiar można dostosowywać do indywidualnych preferencji. Najważniejsze funkcje są łatwo dostępne, dzięki czemu seniorzy nie powinni mieć problemów z dzwonieniem, wysyłaniem wiadomości lub robieniem zdjęć. Poruszanie się po menu telefonu powinny też ułatwić trzy fizyczne przyciski pod ekranem.

Przycisk Pomocy

MS459 Harmony został wyposażony w przycisk Pomocy, stworzony z myślą o osobach o gorszym zdrowiu lub wnukach i dzieciach zatroskanych o bezpieczeństwo swoich rodziców czy dziadków. Dzięki tej funkcji właściciel smartfonu może powiadomić najbliższych lub ratowników o zagrożeniu, niezależnie czy będzie to zasłabnięcie, atak serca czy wypadek na drodze. Po wciśnięciu przycisku telefon wyśle uprzednio wprowadzone dane, na przykład grupę krwi lub informację o alergii, pod ustalony numer.

Zdalny dostęp

Każdemu, kto musiał rzucić wszystko i jechać na drugi koniec miasta, by pomóc dziadkowi lub mamie w uruchomieniu funkcji telefonu, odblokowaniu go czy w rozwiązaniu innego problemu, ta funkcja może się bardzo przydać. Choć wizyta u najbliższej rodziny to zawsze dobry pomysł, nie zawsze jest ona możliwa. Dlatego Maxcom MS459 Harmony posiada funkcję zdalnego dostępu, która pozwoli szybko pomóc rodzicom lub dziadkom, bez konieczności porzucania naszych własnych planów. Zdalny dostęp umożliwia dodawanie i usuwanie kontaktów, ustawianie przypomnień, a także sterowanie jasnością ekranu czy sprawdzanie lokalizacji urządzenia. Aby móc korzystać ze zdalnego dostępu, należy zalogować się na stronie remote.maxcom.pl za pomocą konta Google.

Zobacz: Test telefonu Maxcom MS459 Harmony. Zdalne zarządzanie i stacja dokująco-ładująca w komplecie
Zobacz: Maxcom MK241 - test klasycznego telefonu z systemem KaiOS

Szczegóły promocji

Promocja dotyczy zakupu smartfonu Maxcom MS459 Harmony w sieci Play w dniach 9-26 maja bieżącego roku. W zamian klient otrzyma kupon rabatowy o wartości 100 zł na zakup produktów Maxcom, FitGo, Maxton i ACC+, dostępnych na stronie www.maxcom.pl. Warunkiem skorzystania z kuponu jest to, by wartość dokonanego zakupu wyniosła co najmniej 250 zł. Kupony można zrealizować do 30 czerwca 2019 roku. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie www.maxcom.pl/harmony oraz w regulaminie akcji.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Maxcom

Przewiń w dół do następnego wpisu