DAJ CYNK

Yanosik Autoplac ułatwia sprzedaż auta i podpowie, jak zrobić dobre zdjęcia

Anna Rymsza

Aplikacje

Yanosik Autoplac pomoże zrobić dobre zdjęcia auta

Yanosik wprowadził w kwietniu Autoplac – platformę, na której możesz za darmo wystawić ogłoszenie sprzedaży auta. W nowej wersji aplikacji pojawiły się kolejne usprawnienia, w tym asystent pomagający zrobić dobre zdjęcia samochodu. W końcu kupujemy oczami.

Serwis sprzedaży samochodów Yanosika wyróżnia się darmowymi ogłoszeniami bez limitów oraz informacjami o wynikach przeglądów i weryfikacji numeru VIN na podstawie danych z CEPiK. Autoplac przeszedł ostatnio kilka zmian, które czynią go wygodniejszym. Wszystkie nowości są już dostępne w aplikacjach dla Androida i iOS-a.

Zobacz: Yanosik rzuca rękawice Allegro czy Otomoto i szykuje Autoplac
Zobacz: Aplikacja Yanosik i funkcje, o których nie miałeś pojęcia

Kupujący mogą łatwiej znaleźć wymarzone auto dzięki ulepszonym filtrom. Wyszukiwanie może wziąć pod uwagę lokalizację, rodzaj skrzyni biegów (automatyczna lub manualna) i filtr samochodów ze zweryfikowaną historią. Takie oferty są oznaczone specjalną etykietą CEPiK. Zielona etykietka informuje, że wszystkie dane są dostępne w bazie.

Yanosik Autoplac

Udogodnienia czekają także na sprzedawców. Wprowadzona została unikalna na polskim rynku funkcja, która pomaga w robieniu doskonałych zdjęć sprzedażowych. Fotografując samochód, można skorzystać z szablonu, który nakieruje fotografa na korzystne kadry. Ponadto pomoże ująć wszystkie elementy, które mogą zainteresować potencjalnego kupującego. Funkcja ta pojawia się podczas uzupełniania ogłoszenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Yanosik

Źródło tekstu: Yanosik

Przewiń w dół do następnego wpisu