DAJ CYNK

iPhone z małą, ale ważną poprawką. Już nie usunie Ci zdjęć

gtxxor

Aplikacje

IPhone z małą, ale ważną poprawką. Już nie usunie Ci zdjęć

Apple udostępnił właśnie systemy iOS oraz iPadOS w wersji 15.0.2. To typowy bugfix, ale z uwagi na mnogość rozwiązywanych problemów warto się nim zainteresować.

Finalne wersje iOS i iPadOS 15 zadebiutowały w październiku, ale, jak to zwykle bywa, wszystkich błędów znaleźć i wyeliminować zawczasu się nie udało. Dlatego Apple łata na produkcji, i to już po raz drugi. 

Wydania oznaczone numerkiem 15.0.2 nie wprowadzają żadnych nowości, jednak usuwają kilka irytujących baboli. 

Już nie usunie Ci zdjęć!

Najważniejszy z nich to ten, który prowadził do przypadkowego usunięcia zdjęć zaciągniętych do biblioteki z Wiadomości w sytuacji, gdy kasowany był powiązany wątek lub wiadomość. Ale na tym nie koniec.

Jak wynika z oficjalnego komunikatu, rozprawiono się też z błędem uniemożliwiającym wyszukanie portfela MagSafe w aplikacji Znajdź. Ponadto, rozwiązano problemy znikających z listy AirTagów, zawieszającej się aplikacji CarPlay i odtwarzania backupów na iPhone'ach 13.

Tak więc, jak już zostało wspomniane, łatka nie jest wyjątkowo spektakularna, ale bez wątpienia istotna. Dodajmy, paczka dla najnowszych modeli waży nieco ponad 530 MB i jest dostępna poprzez OTA.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mockuper.net

Źródło tekstu: Apple, oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu