DAJ CYNK

Huawei przypomina o wyszukiwarce Petal Search w nowej kampanii z Robertem Lewandowskim

Marian Szutiak

Aplikacje

Huawei Petal Search nowa kampania Robert Lewandowski

Petal Search to autorskie narzędzie firmy Huawei, służące do wyszukiwania i instalowania aplikacji na najnowszych smartfonach i tabletach tej marki, opartych o Huawei Mobile Services. Gwiazdą najnowszej kampanii promującej to rozwiązanie jest Robert Lewandowski.

W nowym spocie Robert Lewandowski prezentuje widzom możliwości, jakie daje korzystanie z wyszukiwarki Petal Search. Można dzięki niej pobierać aplikacje bankowe, ulubione aplikacje z muzyką i filmami, a także niezbędne każdemu kierowcy mapy i nawigację. Kampania potrwa do 12 lutego tego roku.

Zobacz: Petal – nowy sposób Huaweia na brak aplikacji ze sklepu Google’a
Zobacz: Google Maps jest skończone, Huawei ma nawigację Petal Maps!

Petal Search jest dostępny do pobrania na smartfony lub tablety ze sklepu Huawei AppGallery. Aplikacja ta agreguje w jednym miejscu większość popularnych na świecie aplikacji z różnych kategorii i w łatwy sposób pozwala je pobierać na urządzenia marki Huawei, działające w oparciu o ekosystem HMS (Huawei Mobile Services). Jeśli dana aplikacja jest dostępna w AppGallery, Petal kieruje użytkownika właśnie tam, jeśli nie - podpowiada, z jakiego innego źródła można ją zainstalować lub odsyła do wersji webowej aplikacji.

Zobacz: Huawei wprowadza nowy interfejs do sklepu AppGallery
Zobacz: AppGallery rośnie – znajdziesz tam aplikację swojego banku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei