DAJ CYNK

Pracownik poczty skazany za kradzież konsol i telefonów

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 3166

Więzienie

Pracownik amerykańskiej poczty został skazany za kradzież konsol oraz innej elektroniki, której dopuszczał się przez kilka miesięcy na początku 2020 roku.

Sąd okręgowy w stanie Connecticut skazał 34-letniego, byłego już pracownika poczty, na 20 tys. dolarów grzywny oraz 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu, z czego pierwsze 9 miesięcy musi spędzić w zamknięciu domowym. To wszystko pokłosie wydarzeń z początku 2020 roku, kiedy to mężczyzna dopuścił się kradzieży wielu paczek, w których znajdowały się między innymi konsole PlayStation, Nintendo oraz inna elektronika, w tym iPhone'y oraz komputery.

Zoheb A. Deura, bo ta się nazywa kryminalista, działał przez kilka miesięcy, dokładnie w okresie od lutego do kwietnia 2020 roku. Chociaż informacje można łączyć ze słabą dostępnością konsol nowej generacji, to z racji czasu złodziejaszek nie miał szans ukraść ani PlayStation 5, ani Xbox Series X/S. Pomimo tego jego łupem padło wiele innych sprzętów, a także buty oraz ciuchy. Mężczyzna już jakiś czas temu przyznał się do zarzucanych mu czynów, więc wyrok skazujący był tylko formalnością. Z oczywistych względów 34-latek nie jest już pracownikiem poczty.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Polygon

Przewiń w dół do następnego wpisu