DAJ CYNK

Netflix: Jaki film na weekend? 17-18 października 2020

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 23580

Netflix

Film na weekend? Nowy serial? Netflix ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobaczcie co warto obejrzeć.

Pierwszą polecaną przez nas pozycją z mijającego tygodnia jest film z dalekiej Indonezji. Love Like the Falling Rain (Seperti Hujan Yang Jatuh Ke Bumi) to romantyczna opowieść o dwojgu przyjaciół, gdzie Kevin jest zbyt nieśmiały, by wyznać Narze, że ją kocha. Kiedyś obiecali sobie, że będą razem na zawsze, ale teraz dziewczyna się zakochała w innym. Na szczęście jeszcze nie wszystko stracone, na pomoc nieśmiałemu bohaterowi przychodzi sam los. Czy Kevin będzie szczęśliwy z Narą? Odpowiedź poznać można w filmie, który dostępny jest w serwisie od czwartku.

Tego samego dnia na Netfliksie pojawił się film Poradnik łowczyni potworów. Główną bohaterką jest nastoletnia Kelly Ferguson, która zgłosiła się do pracy opiekunki w Halloween. Niestety jednak złe moce porwały jej podopiecznego. Dziewczyna jednak wstępuje do tajemnego stowarzyszenia opiekunek, które dzięki supermocom walczą ze złem. Trzymamy kciuki.

Rewolucja francuska to tragiczny rozdział francuskiej historii. Krwawy terror, zmieniająca się co chwilę władza, wojna domowa, ludobójstwo w Wandei... wszystkiemu kres położyło dopiero objęcie władzy przez Napoleona. Jest to jednak w historii moment przełomowy. Nie dziwi zatem fakt, że jest on wdzięcznym tematem dla filmowców. Serial Rewolucja opowiada alternatywną wersję tego wydarzenia. Joseph-Ignace Guillotin odkrywa tajemniczą chorobę, która zmusza arystokratów do mordów. Trzeba sobie zatem jakoś radzić...  Serial pojawił się na Netfliksie w piątek.

Grand Army to amerykański serial o nastolatkach ze szkoły średniej na Brooklynie. Starają się oni poradzić sobie z otoczeniem, odnaleźć się w świecie pełnym chaosu i zwyczajnie przeżyć. A najlepiej jakby przy okazji udało się odnieść sukces i zostać kimś. Serial ma dziewięć odcinków i jest dostępny do obejrzenia od wczoraj.

Programy o specjalistach przemieniających ludziom domy cieszą się popularnością chyba w każdym miejscu na świecie. Nie dziwi zatem fakt, że swój serial ma też Netflix. Głównymi bohaterami serialu Domy na miarę marzeń są Shea i Syd McGee. Pomagają oni swoim klientom urzeczywistniać wizje domów, które doskonale oddają ich styl i charakter. W międzyczasie wiją również nowe gniazdko dla siebie. Serial można również oglądać od wczoraj.

Zobacz: Netflix: Jaki film na weekend? 10-11 października 2020
Zobacz: Netflix na Halloween: co obejrzeć? Dla każdego coś strasznego: flaki, potwory, duchy, seryjni zabójcy...

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: netflix, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu