DAJ CYNK

HBO GO: Jaki film na weekend? 17-18 października 2020

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 23473

HBO GO

Film na weekend? HBO GO ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobacz co warto obejrzeć.

Pierwsza polecana przez nas pozycja z mijającego tygodnia to niemiecka komedia Złote rybki​​​​​​. To historia żyjącego w zawrotnym tempie milionera, który po wypadku samochodowym trafia na wózek inwalidzki. Zamieszkuje też w Złotej rybce, czyli domu opieki przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. Kiedy jednak dowiaduje się, że władze są o krok od odwiedzenia się o jego przekrętach, postanawia wykorzystać autobus pełen innych niepełnosprawnych do przemycenia 1,2 mln euro przez granicę Niemiec i Szwajcarii. Film dostępny jest od poniedziałku. 

Drugi film to propozycja dla szukających czegoś z gatunku kina familijnego. Był sobie pies 2 to film opowiadający o psu imieniem Bailey, który dostaje od swojego pana  nowe zadanie. Ma on ruszyć razem z jego córką do dużego miasta. Tam bowiem zabiera ją jej matka. Trzeba zatem kogoś zaufanego, a pierwszy film pokazał, że taki ktoś to Bailey. Film można oglądać od dzisiaj. 

Dziś w HBO Go pojawił się też inny film. I to taki bardzo na czasie. Dorośli w pokoju to opowieść o greckim ministrze Yanisie Varoufakisie, który pięć lat temu stanął do samotnej walki przeciwko unijnemu establishmentowi. Szybko przekonuje się, że by wywalczyć jak najlepsze warunki dla Grecji musi zmierzyć się z grupą cyników. Film powstał na podstawie wspomnień Greka. 

Już jutro z kolei obejrzeć będzie można horror Wyspa fantazji​​​​​​. Cóż lepszego na spooktober niż horror? Na rajskiej wyspie tajemniczy właściciel spełnia sny swoich klientów. W końcu jednak sny przekształcają się w koszmary. Jeśli nieszczęśnicy chcą przeżyć, muszą rozwiązać zagadkę wyspy. Trzeba się spieszyć. 

W niedzielę obejrzeć będzie można również film Ślicznotki​​​​​​. To film o striptizerkach, którym przez wybuch kryzysu finansowego w 2008 nagle mocno zmniejsza się strumień pieniędzy. Dziewczyny postanawiają zatem na własną rękę wykorzystać znane sobie słabości ich klientów z Wall Street. W rolach głównych pojawiły się takie aktorki jak Jennifer Lopez, Julia Stiles i Constance Wu. ​​​​​​

Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 10-11 października 2020

Zobacz: HBO GO: Jaki film na weekend? 3-4 października 2020

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Hbo go, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu