DAJ CYNK

Lidl kusi majsterkowiczów. Przydatne narzędzia w promocji

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl kusi majsterkowiczów. Przydatne narzędzia w promocji

Lidl zamierza zaktualizować swoją ofertę tymczasową i już pod koniec miesiąca na półkach sklepowych znajdziemy masę

Lidl udostępnił nową gazetkę, która powinna w szczególności zainteresować osoby lubiące zamknąć się w warsztacie lub samodzielnie przeprowadzać prace remontowe. W ofercie popularnej sieci sklepów pojawi się sporo elektronarzędzi, a niektóre z nich będzie można kupić w promocyjnej cenie.

Lidl wyprzedaje elektronikę

Już 28.03 na półki sklepowe w Lidlu trafi sporo nowego sprzętu w promocyjnych cenach. Akumulatorowy klucz udarowy 20 V marki Parkside będzie można kupić 100 złotych taniej, czyli za 299 zł. Równie ciekawie zapowiada się obniżka ceny kamery inspekcyjnej, która pomoże z zaglądnięciem do pustych, trudno dostępnych przestrzeni. Zamiast 249 zł będziemy mogli ją kupić za 199 złotych.

Podczas prac remontowych i majsterkowania najczęściej powstaje sporo wiórów lub pyłów, które należy później posprzątać. Pomóc w tym może odkurzacz do pracy na mokro i na sucho o mocy 1300 W. Urządzenie dostępne będzie w cenie 169 złotych. Z kolei podczas sprzątania powierzchni na zewnątrz może przydać się myjka ciśnieniowa 2400 W, która została przeceniona o 100 złotych. Finalnie zapłacimy za nią 499 zł.

Część narzędzi pojawi się wyłącznie w formie online. Mowa tu o akumulatorowej młotowiertarce 12 V (189 zł), wyrzynarce 800 W (139 zł) i akumulatorowej wiertarkowkrętarce 20 V (62,93 zł).

Zobacz: Zwodowano pierwszy statek napędzany amoniakiem. Wcale nie taki eko
Zobacz: SMS pułapka. Opłacasz paczkę, a dostajesz figę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Czajnikolandia / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Lidl gazetka