DAJ CYNK

Xiaomi Flash Sale: odkurzacz Mi Vacuum Cleaner Light to dobry towarzysz do wiosennych porządków

Marian Szutiak

Sprzęt

Xiaomi-Flash Sale Mi Vacuum Cleaner Light wiosenne porządki

Od 22 do 24 kwietnia tego roku potrwa promocja Flash Sale, w ramach której będzie można kupić ręczny odkurzacz pionowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light w atrakcyjnej cenie. To wszechstronne urządzenie sprawdzi się podczas wiosennych porządków.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light to ważący  2,35 kg pionowy odkurzacz ręczny. Jego korpus został wykonany z lekkich, ale mocnych materiałów (waży 1,3 kg), a całość dopełniona jest zwartą konstrukcją silnika i akumulatora, który pozwala na około 45 minut pracy. Moc zasysania sięga 50 AW.

Zobacz: Redmi K40 Game Enhanced Edition to zapowiadany, gamingowy smartfon Xiaomi
Zobacz: Xiaomi zaprasza na polską premierę swoich nowych produktów. Co zobaczymy 29 kwietnia?

Odkurzacz Xiaomi ma dwa tryby pracy, różniące się mocą. Do codziennego czyszczenia wystarczy tryb Standardowy, aby wychwytywać cząsteczki wszystkich rozmiarów. Aby uzyskać dokładne czyszczenie, można wybrać tryb MAX. W komplecie otrzymujemy 3-stopniową wydajną filtrację. System cyklonowy oddziela pył od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu przez filtr cyklonowy, wydajny filtr HEPA i filtr bawełniany, a czyste powietrze jest wypompowywane. Wydajność filtracji wynosi 99,97% (dane producenta).

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light możliwości

Xiaomi Flash Sale

Lekki i silny odkurzacz ręczny Mi Vacuum Cleaner Light będzie można kupić za 444 złote. Promocja Flash Sale rozpocznie się o godzinie 8:00 22 kwietnia i potrwa do godziny 8:00 24 kwietnia tego roku lub do wyczerpania zapasów. Z oferty można skorzystać w sklepach Xiaomi na stronach mi-store.pl, mi-home.pl i mimarkt.pl.

Zobacz: Huawei wprowadza niższe ceny wymiany baterii w smartfonie, tablecie lub laptopie
Zobacz: Hammer: zamień stary telefon Energy na nowszy model, a dostaniesz rabat

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Xiaomi