DAJ CYNK

TechBite Flix TV Box od teraz z Androidem 9, ale nadal bez serwisu Netflix

Marian Szutiak

Sprzęt

TechBite Flix TV BOX Android 9 bez Netflix

Przystawka Flix TV Box marki techBite zyskała aktualizację Androida do wersji 9.0, wciąż jednak nie ma certyfikatu platformy Netflix. Na pocieszenie w promocyjnym zestawie za 299 zł dostaniemy gamepada, dzięki czemu urządzenie wykorzystamy jako konsolę do gier. Kupując przystawkę otrzymamy też bezpłatny, 30-dniowy dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online.  

Flix TV Box to przystawka TV o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, rozszerzająca funkcjonalność każdego telewizora, monitora lub rzutnika. Urządzenie pozwala w prosty i szybki sposób rozwiązać ewentualne problemy i zyskać nowoczesne funkcje smart w mniej zaawansowanych sprzętach, natomiast po podłączeniu do przystawki pada lub myszki i klawiatury może z powodzeniem stanowić konsolę do gier i domowe, multimedialne centrum rozrywki.

Zobacz: Test przystawki techbite Flix TV Box - czy poradzi sobie z mocną konkurencją?
Zobacz: Test Xiaomi Mi TV 4S 43" - 4K HDR w rozsądnej cenie

Telewizja internetowa i gry online

Przystawka Flix TV Box zapewnia dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym do wielu platform z grami online i sklepu Play z licznymi aplikacjami. Miłośnicy gier online i kanapowej rozrywki będą mogli przebierać w setkach, jeżeli nie w tysiącach tytułów jakie dostępne są w aplikacji Vortex. Teraz bowiem producent przystawki, firma mPTech, dla klientów kupujących urządzenie udostępnia kupon na miesięczny, bezpłatny dostęp do platformy Vortex z bogatą biblioteką gier online - urządzenie ma preinstalowaną aplikację Vortex Cloud Gaming. Do dyspozycji są między innymi takie tytuły, jak “League of Legends”, „Freight Tycoon Inc.”, “Counter-Strike”, “World of Tanks”, “Half-Life 2”“MotoGP19”.

Vortex TechBite

Co ważne, aby granie było przyjemniejsze, a przechodzenie kolejnych poziomów bardziej rozbudowanych gier sprawniejsze, warto zaopatrzyć się w pad do gier, a taki w ofercie techBite również jest dostępny - Flix Gamepad z łącznością Bluetooth. Flix TV Box umożliwia również dostęp do telewizji internetowej i aplikacji takich jak VOD, Player.pl, WPPilotYouTube, Kodi czy AmazonTV. Do tego są również Spotify, Ipla i Tidal. Wielkim nieobecnym jest wciąż Netflix.

MiraCast i Android TV

Przystawki techBite pozwala zalogować się na koncie Google, zyskując wszystkie zasoby ze smartfonu na dużym ekranie. Obraz z urządzenia mobilnego można również bezpośrednio przesyłać na ekran telewizora, a to wszystko za sprawą funkcji MiraCast. Flix Tv Box obsługuje Asystenta Google i ma w zestawie pilota obsługującego komendy głosowe, co bardzo ułatwia jego użytkowanie. Prawdziwy Android TV 9.0 wraz z certyfikacją Google Mobile Services daje pełnie możliwości i niczym nieograniczone działanie - chwali się producent.

Dodatkowymi atutami urządzenia Flix TV Box są: liczne porty, w tym HDMI, 2 x USB oraz Ethernet do bezpośredniego podłączenia Internetu oraz wsparcie technologii MIMO polepszającej zasięg i wydajność sieci Wi-Fi. Jest też wsparcie emisji obrazu w jakości 4K/60fps.

Zobacz: Google Play i Apple App Store: Ostatnia szansa na tę grę za darmo!
Zobacz: Jabra Evolve2: Zestawy słuchawkowe do pracy zdalnej i w biurze

techBite Flix TV Box z Android TV 9.0 jest oferowany w cenie 249 zł, natomiast w zestawie razem z Flix Gamepad za 299 zł. Teraz, przy zakupie produktu w sklepie online producenta na www.mptech.eu, sprzęt ten dostępny jest z kuponem na 30-dniowy, bezpłatny dostęp do platformy Vortex.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPTech