DAJ CYNK

Sennheiser HD 250BT - wygoda i jakość dźwięku

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2330

Sennheiser HD 250BT to nowe słuchawki w ofercie tego renomowanego producenta. Mają zapewniać ekscytujące wrażenia dźwiękowe z dynamicznym basem, nowoczesną łącznością Bluetooth i wytrzymałą konstrukcją.

Nowe słuchawki Sennheiser HD 250BT to model bezprzewodowy z obsługą Bluetooth 5.0. Wyposażono je w baterie zapewniające 25-godzinną żywotność. Za jakość dźwięku odpowiadają przetworniki niemieckiego producenta, obsługujące wysokiej jakości kodeków audio, takie jak AAC i aptX. Doskonale nadają się także do oglądania filmów - dzięki zastosowaniu technologii audioaptX Low Latency płynnie synchronizowany jest dźwięk z akcją toczącą na ekranie.

Jermo Köhnke, Product Manager w firmie Sennheiser, tak mówi o słuchawkach Sennheiser HD 250BT:

Nasz nowy produkt HD 250BT, dzięki swojej niezwykłej wydajności oraz zaawansowanym funkcjom w przystępnej cenie, powstał po to, aby każdy dzień był bogatszy o nowe wrażenia dźwiękowe i muzyczne. Te na pierwszy rzut oka podstawowe słuchawki oferują szereg funkcji premium, które zapewniają niesamowite wrażenia odsłuchowe - gdziekolwiek jesteś.

Zobacz: Test Sennheiser Momentum True Wireless 2 - wygoda ponad dźwiękiem

Słuchawki HD 250BT zostały wyposażone w miękkie, izolujące od hałasu nauszniki. Będą dostępne na polskim rynku w styczniu 2021 roku. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wynosi 319 PLN, a więc rzeczywiście nie są poza zasięgiem przeciętnego użytkownika.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu