DAJ CYNK

Razer Kishi - zmień smartfona w konsolę do gier

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1713

Kishi to nowy kontroler firmy Razer, przeznaczony dla graczy ze smartfonami z systemem Android oraz konsolą Xbox. Jakie są jego zalety i ile kosztuje?

Firma Razer wprowadza dziś na rynek Kosi - kontroler, mający umożliwiać płynną rozgrywkę. Jest on przeznaczony dla smartfonów wyposażonych w złącze USB-C, ponadto obsługuje ponad 100 najpopularniejszych gier na Xboksa. Dostęp do gier w chmurze jest możliwy za pośrednictwem Xbox Game Pass Ultimate. Kishi został zoptymalizowany pod tym kątem, a wraz z nabyciem kontrolera zyskuje się 14-dniową, bezpłatną subskrypcję próbną.

Kontroler wyposażono w dedykowane przyciski Xbox Nexus, View oraz Menu, które poszerzają zestaw funkcji znanych z modelu Razer Kishi Universal Gaming Controller dla systemu Android. Urządzenie zasilane jest poprzez smartfona, a do połączenia z nim korzysta ze złącza USB typu C. Niestety, połączenie bezprzewodowe nie wchodzi w grę.

Zobacz także: Wróci darmowy multiplayer - zniknie Xbox Live Gold

Razer Kishi wyceniono na 109,99 euro, czyli ok. 485 złotych. Można nabyć go zarówno na oficjalnej stronie Razer, jak i u wszystkich partnerów marki - a są nimi m.in. Microsoft oraz Amazon.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu