DAJ CYNK

Była maska, a teraz Razer stworzył smart okulary z wbudowanym głośnikiem

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Razer Anzu - smart okulary z głośnikiem

Razer Anzu to nowe urządzenie w ofercie gamingowej marki. Nie jest to jednak klawiatura, myszka czy słuchawki. Razer Anzu to smart okulary z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem.

Razer w ostatnim czasie tworzy coraz bardziej nietypowe dla siebie urządzenia. Zaczęło się od tostera, który był odpowiedzią na wieloletni żart. Potem przyszła kolej na maskę z filtrem N95, aktywną wentylacją i oświetleniem RGB, a nawet kartę płatniczą. Teraz portfolio marki poszerza się o smart okulary z wbudowanym głośnikiem i mikrofonem. Poznajcie Razer Anzu.

Razer Anzu to okulary dla graczy, które jednocześnie chronią przed światłem niebieskim w momencie korzystania z komputera lub smartfona oraz przed promieniami UVA/UVB, gdy już zdecydujemy się wyjść na świeże powietrze. Na tym jednak lista funkcji się nie kończy. Okulary mają też wbudowany głośnik z 16-milimetrowymi przetwornikami oraz mikrofon. Z innymi urządzeniami łączą się dzięki Bluetooth, a poszczególnymi funkcjami multimedialnymi można sterować za pomocą przycisków umieszczonych na boku okularów.

Razer Anzu - smart okulary

Okulary mają zabezpieczenie IPX4, co oznacza, że chronioną są przed niewielkim zachlapaniem wodą, ale przy dużej ulewie bezpieczniej byłoby je jednak schować do kieszeni. Wbudowany akumulator wystarczy na około 5 godzin pracy. Razer Anzu można już kupić na oficjalnej stronie producenta w cenie 200 dolarów. Dostępne są dwie wersje - z okrągłymi i bardziej kwadratowymi oprawkami, każda w rozmiarze SM lub L.

Zobacz: Tidal zmienia właściciela. Pakiet większościowy kupiło Square
Zobacz: Morele wprowadza usługę Morele MAX, a w niej darmowe dostawy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Razer

Przewiń w dół do następnego wpisu