DAJ CYNK

Mio MiVue M760D - wideorejestrator dla motocyklistów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4396

Mio MiVue M760D - wideorejestrator dla motocyklistów

Mio Polska uzupełnia swoją ofertę wideorejestratorów o model MiVue M760D, przeznaczony dla motocyklistów. Zestawu składa się z dwóch wodoodpornych kamer, urządzenia głównego oraz pilota z funkcją zapisu nagłego zdarzenia.

Mio MiVue M760D to sprzęt dla motocyklistów, wyposażony w matrycę Sony Premium z technologią Sony STARVIS CMOS do nagrań nocnych. Czujnik obrazu zapewnia, według obietnic producenta, wysoką jakość, doskonały kontrast i bogatą kolorystykę nawet przy słabym oświetleniu. Do tego otrzymujemy wielosoczewkową szklaną optykę f/1.6, co ma pozwolić na dokładne zarejestrowanie najmniejszych szczegółów.

Zobacz: Powerbank dla wideorejestratorów - Navitel Smart Box Max
Zobacz: Darmowy listopad z AutoMapą dla wszystkich nowych użytkowników

Kamery rejestrują obraz w rozdzielczości FullHD (1080p) przy 30 klatkach na sekundę, w technologii H.264. Dzięki temu pliki są mniejsze, a pamięci na karcie wystarcza na dłużej. Zaletę kamer jest też ich kąt widzenia, wynoszący 130 stopni (dane producenta). MiVue M760D ma wbudowany moduł GPS, dzięki któremu urządzenie gromadzi więcej informacji, niż tylko obraz z kamery. Dzięki zbieranym podczas każdej podróży metadanym, nasze nagrania powiążemy z konkretną godziną oraz współrzędnymi geograficznymi. Funkcja łączności z siecią Wi-Fi pozwoli z kolei na szybsze synchronizowanie kamer z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji MiVue Pro. Użytkownicy będą mogli ściągnąć filmy, dzielić się nimi ze znajomymi lub prowadzić transmisję na żywo z pokonywanej przez siebie trasy.

Mio MiVue M760D - wideorejestrator dla motocyklistów (zestaw)

Wideorejestrator MiVue M760D zawiera kartę pamięci o wielkości 32 GB. Obie kamery są w wodoszczelne, a zakres temperatur pracy urządzeń to  od -10 do 60 stopni Celsjusza. Urządzenie jest dostępne w cenie 1699 zł u wybranych partnerów handlowych.

Zobacz: Navitel R600 Quad HD - test rejestratora wideo, który sprosta najważniejszym wymaganiom
Zobacz: Test urządzenia Acer Holo360 – smartfonu z kamerą 360 stopni

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Mio

Przewiń w dół do następnego wpisu