DAJ CYNK

Mio MiVue C314 - wideorejestrator tani, a zarazem dobry

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9409

Model MiVue C314 to nowy wideorejestrator w ofercie Mio. Kosztuje niecałe 200 złotych, a co potrafi?

Mio MiVue C314 korzysta z sensora 2M z przysłoną f/2.2. Ma to zapewnić ostry i czytelny obraz z prawidłowym odwzorowaniem kolorów. Ten wideorejestrator umożliwia nagrywanie plików wideo w rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Obiektyw obejmuje pole widzenia 130 stopni, co pozwala na zarejestrowanie całego obszaru przed urządzeniem. Zastosowano tu autorską technologię Mio Night Vision Crystal, która ma na celu umożliwić wyraźne nagrywanie nocą, nawet, gdy przy drodze nie ma oświetlenia.

Oprócz tego Mio MiVue C314 wyposażono w trzyosiowy sensor przeciążeń. To za jego pomocą wideorejestator mierzy wszystkie dane, jak kieruneku i siła uderzenia. W momencie, gdy sensor zanotuje dane świadczące o tym, że miało miejsce niestandardowe zdarzenie, czyli stłuczka, zapis zostanie automatycznie zabezpieczony przed skasowaniem.

Zobacz też: Navitel R700 GPS Dual - wideorejestrator GPS i kamera cofania w jednym

MiVue C314 korzysta ze wszystkich rozwiązań, znanych z poprzednich modeli. Urządzenia ma kształt sześcienny, jest wyposażone w dwucalowy wyświetlacz, który na bieżąco pozwala weryfikować nagrany obraz. Po bokach umieszczono przyciski sterowania. W zestawie znajduje się obrotowy uchwyt. Menudostepne jest w języku polskim i posiada prosty w obsłudze, intuicyjny interfejs.

A za ile to wszystko? Jak podaje Mio, urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach w cenie 199 złotych.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu