DAJ CYNK

Logitech MX Anywhere 3 – myszka do pracy z czym chcesz i gdzie chcesz

Anna Rymsza

Sprzęt

Logitech MX Anyhere

Logitech prezentuje myszkę MX Anywhere 3, która jest zaawansowana, kompaktowa i uniwersalna. Możesz ją zabrać, gdzie chcesz i używać z dowolnym komputerem, tabletem czy telefonem.

Mysz bezprzewodowa Logitech MX Anywhere 3 jest dostępna w dwóch wersjach – standardowej oraz MX Anywhere 3 dla Maców, przystosowanej do pracy z systemami macOS i iPad OS.

Obie myszy są niskoprofilowe, co zapewnia wygodę transportu i korzystania z nich w dowolnych warunkach. Myszki są też odpowiednie dla mniejszych dłoni. Ergonomiczny kształt gwarantuje wiele godzin wygodnej pracy.

Zobacz: Nowa, bezgłośna wersja zestawu klawiatura + mysz Logitech MK295 Silent Wireless Combo
Zobacz: Logitech M190 - myszka zaprojektowana z myślą o większych dłoniach

Można z nich korzystać na prawie każdej powierzchni, w tym na szkle. Ponadto myszka została wyposażona w świetną rolkę MagSpeed nowej generacji, która cichutko przewija do 1000 linii na sekundę. Można ją przełączyć między precyzyjnym trybem zapadkowym i znacznie szybszym inercyjnym. W zasadzie myszka może to robić sama, zależnie od tego, jak szybko będziesz kręcić rolką.

Mysz łączy się bezprzewodowo z komputerami, laptopami i tabletami, ma zasięg do 10 metrów. Akumulator zapewni do 70 dni pracy. Myszkę można szybko naładować przez USB-C. Jedna minuta ładowania wystarczy na 3 godziny używania myszki. MX Anywhere 3 może obsługiwać do trzech urządzeń jednocześnie, wykorzystując na zmianę łączność Bluetooth i komunikując się z dołączonym kluczem sprzętowym USB Unifying. Przełączanie pomiędzy urządzeniami odbywa się po dotknięciu specjalnego przycisku.

Zobacz: Test Logitech MX Ergo: Trackball, czyli alternatywne podejście do myszki

MX Anywhere 3 działa z systemami Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS i Linux. MX Anywhere 3 dla komputerów Mac jest zoptymalizowany dla systemu macOS, jest zgodny z iPadem, w zestawie zawiera kabel do ładowania z USB-C na USB-C dla komputerów Mac.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Logitech

Źródło tekstu: Logitech

Przewiń w dół do następnego wpisu